Please, stand-up - Wrocław
Ze swym nowym materiałem pojawi się również Paweł Chałupka, czyli skrzydlata dusza oraz pięknie pokręcony umysł skryty pod maską jawnego frustrata.
Gdzie?
A2 - Centrum Koncertowe
Góralska 5, 53-610 Wrocław
Kiedy?
26 lutego 2019 od 18:00
Za ile?
69 zł
Organizator
Centrum Koncertowe A2

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na jedyne w swym rodzaju i niepowtarzalne wydarzenie, jakim jest stand-up comedy! Na scenie, specjalnie dla Was pojawi się czołówka krajowych muzyków oraz Gość specjalny, czyli gwiazda estrady polskiej i jej materiał stand-upowy.

Prowadzącym wydarzenie gospodarzem będzie natomiast Łukasz Lotek Lodkowski, który jest jednym z bardziej energetycznych wykonawców na polskiej scenie stand-upowej. Jest on naturalnie śmieszny. Wszelakie cechy jakie posiada - zaczynając od głosu, poprzez mimikę i gestykulację, kończąc na unikatowym spostrzeżeniu na wszelkie tematy - bezsprzecznie jest legitymowany do rozbawiania tłumów.

Ze swym nowym materiałem pojawi się również Paweł Chałupka, czyli skrzydlata dusza oraz pięknie pokręcony umysł skryty pod maską jawnego frustrata. To fenomenalny komik oraz laureat wielu stand-upowych nagród. Jego komedia przedstawia opowieści, które ukazują, jak zwariowany oraz ciekawy jest świat. Poprzez opis zachowań praktykowanych na co dzień artysta obnaża prawdę o dziwactwach ludzkich, jak również nie przemyślanych zachowaniach. Znajduje się na scenie od roku 2011. Wcześniej był pizzermanem.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Następną gwiazdą imprezy będzie Błażej Krajewski. Jest on komikiem pochodzącym z Bydgoszczy. Nazywa się go crème dela crème w polskim stand-upie. Jest także pasjonatem dubbingu. Posiada poza tym umiejętności imitowania głosów znanych postaci. Uwielbiają go tłumy, między innymi za: Patola, Ivonę, Lindę oraz za Cejrowskiego. Jest jednak jeden głos, którego naśladować nie umie. To głos dziecka, z którego właśni rodzice są zadowoleni. Zatem Błażej specjalnie dla Państwa zagra swój nowy materiał. Zapraszamy!

Na naszej scenie pojawi się również Tomek Kołecki, czyli cudowne dziecko stand-upu polskiego. Jest on najpopularniejszym komikiem młodego pokolenia. Urodził się w roku 1997, na scenie jest od roku 2013. Zaprezentuje Państwu swój nowy materiał.

I na koniec czeka Was prawdziwa bomba! Odwiedzi Was Czesław Mozil, który jest jednym z najpopularniejszych artystów polskich XXI wieku. Jest on podwójnym emigrantem, który ciągle żyje pomiędzy Polską, a Danią. Kocha absurdy, jakie panują w obu krajach oraz patrzy na wszystko z wielkim humorem. Zatem opowie on Państwu o patriotyzmie, ojczyźnie, emigracji, jak również o życiu codziennym popularnego artysty. Co oznacza, że odniosło się w Polsce sukces? Jak usiedzieć na ławce rezerwowych i przy okazji strzelać gole? I w końcu czy bycie artystą alternatywnym daje popularność pośród dresiarzy? Sami to sprawdźcie.

Zapraszamy już 26-go lutego 2019 roku, do wrocławskiego A2 - Centrum Koncertowego, znajdującego się przy ulicy Góralskiej 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 69 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl