Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Planszowisko w Sopotece

Planszowisko w Sopotece
 
Jeżeli lubisz grać w planszowe gry, a także jeśli pragniesz poznać nowinki i nowości w tej tematyce - to wydarzenie jest dla Ciebie.
gdzie?Sopoteka
Tadeusza Kościuszki 14, 81-704 Sopot
kiedy?14 października 2017 od 17:00
za ile?bezpłatnie
organizatorSopocka Biblioteka

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Sopoteki, znajdującej się przy ulicy Tadeusza Kościuszki 14, w mieście Sopot. Już 14-go października odbędzie się tutaj bowiem ciekawe wydarzenie, które rozpoczniemy o godzinie 17:00, całkowicie bezpłatnie. Jeżeli lubisz grać w planszowe gry, a także jeśli pragniesz poznać nowinki i nowości w tej tematyce - to wydarzenie jest dla Ciebie. A może chciałbyś kupić jakąś grę, ale zastanawiasz się jaki byłby najlepszy wybór? Zatem przyjdź na Planszowisko, nie ma powodu do wahania.

Zasady Planszowego Turnieju są stosunkowo luźne, ponieważ gracze sami deklarują grę, w którą chcą grać, a także we własnym zakresie dobierają sobie drużynę, czy też przeciwników, z którymi będą rywalizować. Ze swej strony pragniemy zapewnić Wam całe mnóstwo pozytywnych emocji, jak również wolontariuszy, którzy będą Wam przybliżać zasady gier. Będą dostępne zniżki na zakupy gier firmy Trefl. Serdecznie zapraszamy więc do wspólnej zabawy w Sopotece. Postarajcie się, by nie zabrakło Was tam!

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl