Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

PlanBe

PlanBe
 
Nie jest z pewnością dziełem przypadku fakt, iż nastoletniemu MC udaje się nagrać cały album wraz z jednym z najlepszych oraz rozchwytywanych producentów w kraju.
gdzie?Klub Prozak 2.0
Pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków
kiedy?13 października 2017 od 23:00

Przed Państwem niezwykle młody, jak również jeszcze nieoszlifowany diamencik, który wchodzi w skład korony QueQuality. Jest to PlanBe ('96). Artysta przyszedł na świat w Tomaszowie Lubelskim, dziś jednak działa na krakowskiej scenie. Nie jest z pewnością dziełem przypadku fakt, iż nastoletniemu MC udaje się nagrać cały album wraz z jednym z najlepszych oraz rozchwytywanych producentów w kraju. "Fantasmagoria", którą nagrał wraz z Lankiem pokazuje wielki potencjał PlanuB.

Zaserwował nam zatem wielką porcję bangerów, które przepełnione są melodiami jakże chwytliwymi, a także spiętrzonych rymów, czy nawijki jak najbardziej elastycznej, zaś z drugiej strony album pokazał nam zwykłego gościa, całkiem normalnego, który stara się opowiedzieć nam swoją rzeczywistość codzienną, ale nie przybierając przy tym niepotrzebnej maski, lub też sztucznej pozy.

Na koncert zapraszamy już 13-go października 2017 roku, do krakowskiego Klubu Prozak 2.0, znajdującego się przy Placu Dominikańskim 6. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 23:00. Serdecznie zapraszamy!

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl