Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Piracki Sylwester! at Miejsce Chwila (31.12.17)

Piracki Sylwester! at Miejsce Chwila (31.12.17)
 
Wystrój i scenografia, będą niemalże identyczne jak te w Piratach z Karaibów, sceną zawładnie Jack Sparrow, nie zabraknie także przeróżnych gier i zabaw
gdzie?Miejsce Chwila
Ogrodowa 31/35, 00-893 Warszawa
kiedy?31 grudnia 2017 od 21:00
za ile?150 zł

Miejsce Chwila ma wielką przyjemność zaprosić Państwa na najbardziej zwariowaną imprezę sylwestrową w Warszawie! Impreza PIRACKA, wypełniona będzie po brzegi elementami pirackimi, będą pirackie drinki z rumem, które serwować będziemy specjalnie z okazji zabawy sylwestrowej, będzie najlepsza z możliwych muzyka, którą serwować będzie prawdziwy Piracki Diabeł, jakim jest Dziki Gołąb TITO.

Wystrój i scenografia, będą niemalże identyczne jak te w Piratach z Karaibów, sceną zawładnie Jack Sparrow, nie zabraknie także przeróżnych gier i zabaw, dzięki czemu ten wieczór z pewnością zaliczą Państwo do tych niezapomnianych!

Ale...Drogie Panie i Drodzy Panowie, Piraci i Piratki, nie zapomnijcie się dobrze przygotować! Przyodziejcie chusty pirackie, obowiązkowo załóżcie wypastowane obuwie pirackie, a na imprezę przybądźcie ze swoimi papugami! Arrrr! Będzie się działo! Rozpoczynamy równo o 21.00! Impreza przebierana, której temat są: PIRACI Z KARAIBÓW!

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

A zagra dla Was Tasmański diabeł z piekła rodem, nazywany szamanem melanżu, a nawet mistrzem żenady i kompletnego obciachu, dla innych natomiast odkrycie muzyczne 2014 roku, discjockey, uznany za wybitność w tym fachu. Podsumowując: niekwestionowany diabeł, chodzące wcielone zło!

Jedno jest pewne, DJ TITO, to miłośnik muzyki, każdej muzyki. Można to zaobserwować słuchając jego playlisty, na której znajdą się kawałki Andrzeja Zauchy, LMFAO, Village People, Michaela Jacksona, Limp Bizkit,Britney Spears,Justina Timberlake'a, Nirvany czy Beyonce oraz wielu innych wykonawców. Jego playlista jest istną mieszanką wybuchową, którą Diabeł Tasmański zaserwuje Państwu w ten najlepszy sposób z najgorszych!

Zapraszamy serdecznie, 31 grudnia 2017, godzina 21.00, Miejsce Chwila przy ulicy Ogrodowej 31/35 w Warszawie. Cena 150 zł. Nie może Was tam zabraknąć!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl