Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Piotruś Pan
W osławionej Nibylandii, świecie gdzie latają maleńkie wróżki oraz zobaczyć można podniebne pirackie pojedynki. Tu nie ma grawitacji, a ograniczyć Was może jedynie własna wyobraźnia.
Gdzie?
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie
Jazdów 1, 00-467 Warszawa
Kiedy?
30 sierpnia 2019 od 18:00
Za ile?
15 zł
Organizator
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do naszego namiotu. Lecimy z tym całym cyrkiem już 30-go sierpnia 2019 roku - Warszawa, Instytut Teatralny imienia Zbigniewa Raszewskiego, znajdujący się przy ulicy Jazdów 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 15 złotych. Wzbijemy się w powietrze, aby zobaczyć cały świat z góry i oderwać się od przyziemnych, szarych, codziennych spraw. Fantastyczny odlot zapewni Państwu Piotruś Pan, który jest specjalistą od zabawy i dzieciństwa. To chłopiec z krainy magicznej, zwanej - Nibylandią, który nikomu nie pozwoli dorosnąć, a dzięki konwencji cyrkowej, widownia, jak również aktorzy, akrobaci oraz muzycy przeniosą się do kraju wiecznego dzieciństwa. W osławionej Nibylandii, świecie gdzie latają maleńkie wróżki oraz zobaczyć można podniebne pirackie pojedynki. Tu nie ma grawitacji, a ograniczyć Was może jedynie własna wyobraźnia.

Autorzy cyrkowo-muzycznego przedstawienia zastanowili się, co w teraźniejszych nam czasach oznaczać może bycie dzieckiem oraz bycie człowiekiem dorosłym, jak również zbadali relacje panujące pomiędzy dorosłością i dzieciństwem. Udowodnia nam - widzom, iż skłonności do fantazjowania znajdują się w każdym człowieku, nie zważając na wiek, bo nigdy nie jesteśmy zbyt dorośli, żeby brać udział w fantastycznych przygodach. Przedstawienie jest przeznaczone dla widowni od lat sześciu.

Pokazom przedstawienia towarzyszy parada, a także koncert formacji Ładne Kwiatki oraz warsztaty teatralne przeznaczone dla młodzieży i dla dzieci.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl