Piotr Rubik „Moja Historia” - koncert
W trakcie koncertów na scenie razem z Piotrem Rubikiem, a także muzycznym zespołem zaprezentują się świetni polscy soliści
Gdzie?
Hala Stulecia we Wrocławiu
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
Kiedy?
9 stycznia 2020 od 19:00
Za ile?
99 zł

„Moja historia” to będzie wyjątkowe spotkanie muzyczne z samym Piotrem Rubikiem. W trakcie wydarzenia zostaną zaprezentowane największe przeboje artysty wykonywane przez wybitnych solistów, jacy na estradzie razem z Piotrem Rubikiem, jak również formacją muzyczną zaprezentują całkowicie nowe, a czasami nieoczekiwane interpretacje dobrze Wam znanych piosenek. Co więcej, Rubik opowie zabawne i ciekawe historie, które wiążą się z powstawaniem poszczególnych piosenek, nawet wciągnie Państwa do wspólnego śpiewania.

W trakcie koncertów na scenie razem z Piotrem Rubikiem, a także muzycznym zespołem zaprezentują się świetni polscy soliści: Marta Moszczyńska, Agnieszka Przekupień, Michał Gasz, a także Marcin Januszkiewicz i Wrocławski Chór Akademicki, którego dyrektorem jest Alan Urbanek.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 9-go stycznia 2019 roku, do wrocławskiej Hali Stulecia, znajdującej się przy ulicy Wystawowej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 99 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl