Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Piotr Rubik - „Moja Historia”

Piotr Rubik - „Moja Historia”
 
Dodatkową atrakcją będzie to, że sam Piotr Rubik, będzie opowiadał bardzo ciekawe historyjki, które bezpośrednio łączą się z poszczególnymi utworami.
gdzie?Hala Stulecia we Wrocławiu
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
kiedy?14 maja 2017 od 15:00
za ile?69 zł

Zapraszamy na wyjątkowe, muzyczne wydarzenie, jakim będzie koncert Piotra Rubika i jego solistów, będący częścią unikatowej trasy koncertowej. Koncert pod tytułem "Moja Historia", jest zbiorem największych przebojów, które wykonają znakomici soliści. Soliści razem z Piotrem Rubikiem, przedstawią Państwu całkiem nowe, czasami nawet nieoczekiwane i zaskakujące interpretacje utworów, które już znacie i lubicie.

Dodatkową atrakcją będzie to, że sam Piotr Rubik, będzie opowiadał bardzo ciekawe historyjki, które bezpośrednio łączą się z poszczególnymi utworami. Publiczność również będzie miała okazję pośpiewać! Z "Moją Historią" Piotr Rubik przemierzył USA i Kanadę, miało to miejsce w 2016 roku. Koncert ten publiczność przyjęła z wielkim entuzjazmem.

Na scenie, obok Piotra Rubika wystąpią:
Marta Moszczyńska, Michał Gasz, Agnieszka Przekupień oraz Marcin Januszkiewicz.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Z dodatkowych informacji: majowy koncert w Hali Stulecia we Wrocławiu, poprzedza kampania informacyjna pod tytułem "Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112".

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl