Piotr Nalepa: Breakout Tour Symfonicznie - koncert

Piotr Nalepa: Breakout Tour Symfonicznie - koncert
Ten symfoniczny projekt stanowi sposób, by oddać hołd świetnym twórcom, których artystyczny dorobek jest znaczącą częścią polskiej muzycznej historii.
Gdzie?
Wrocławskie Centrum Kongresowe - Sala Audytoryjna
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
Kiedy?
3 marca 2018 od 20:00
Za ile?
75 zł

Breakout Symfonicznie to koncert, który ma upamiętnić Mirę Kubasińską oraz Tadeusza Nalepę. Odbędzie się on już 3-go marca 2018 roku, w Centrum Kongresowym, miasta Wrocław znajdującym się przy ulicy Wystawowej 1. Zaczynamy o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 75 złotych.

wROCKfest.pl zaprasza serdecznie wszystkich chętnych na niezapomniany koncert. Już 3-go marca, czyli w Wigilię jedenastej rocznicy śmierci Ojca Bluesa Polskiego, usłyszą Państwo najlepsze utwory wspaniałego duetu - Miry Kubasińskiej oraz Tadeusza Nalepy w aranżach na symfoniczną orkiestrę.

Syn Tadeusza oraz Miry, Piotr Nalepa już od roku 2007 stara się realizować "artystyczny testament" swoich rodziców. W tym celu wykonuje wraz z formacją utwory Breakout. Minęło dziesięć lat, po których mają za sobą więcej niż dwieście koncertów oraz liczne wyśmienite spotkania z osobami, dla których muzyka ta znaczy bardzo dużo. Dawali koncerty w wielu polskich miastach oraz w Niemczech, Austrii, Czechach, Kandzie i Stanach Zjednoczonych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Ten symfoniczny projekt stanowi sposób, by oddać hołd świetnym twórcom, których artystyczny dorobek jest znaczącą częścią polskiej muzycznej historii. Chcieliby dotrzeć tam, gdzie są jeszcze formacje symfoniczne, a także wszędzie tam, gdzie zobaczą możliwość zrealizowania swojego projektu.

Na internetowej stronie Polskiego Radia, Program Trzeci, jest dostępny ich koncert "trójkowy", który był transmitowany 1-go listopada. Właśnie na takim programie oparty będzie koncert Breakout w aranżach na symfoniczną orkiestrę. Projekt rozpoczął się 2-go marca w Podkarpackiej Filharmonii, miasto Rzeszów. Za nimi symfoniczne koncerty w Słupsku, Tarnowie, Kaliszu, Rzeszowie, Bydgoszczy, Zamościu, a przed nimi właśnie Wrocław.

Przed Państwem wystąpią natomiast: Robert Lubera, który zaśpiewa i zagra na gitarze, Piotr Nalepa zagra na gitarze, Żaneta Lubera zaśpiewa dla Was, Wojtek Famielec zagra na gitarze basowej, Michał Jurkiewicz zagra na organach Hammonda, Józef Rusinowski zagra na perkusji z towarzystwem symfonicznej orkiestry pod batutą sławnego dyrygenta - Wiesława Pieregorólki. Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl