Piotr Krępeć "Movement in Silence" Tour - koncert

Piotr Krępeć "Movement in Silence" Tour - koncert
„Movement in Silence" jest ukłonem ku prostocie, a także bardzo improwizowanego sposobu gry. Jest zbiorem miniatur, które stanowią jedną i spójną całość.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
23 listopada 2018 od 20:00
Za ile?
25 zł

Artysta będzie promował swoją nową płytę, pod tytułem: „Movement in Silence”. Album w całości jest nagrany na gitarze akustycznej barytonowej oraz zawiera jedenaście kompozycji autorskich.

„Movement in Silence" jest ukłonem ku prostocie, a także bardzo improwizowanego sposobu gry. Jest zbiorem miniatur, które stanowią jedną i spójną całość. Artysta podąża po prostu za tym, co słyszy, za dźwiękami, które przychodzą do niego, ale sam do końca nie wie dlaczego i skąd. Kompletnie zmienia się wówczas stan jego świadomości, z którego później jest mu bardzo trudno powrócić do rzeczywistości. Sam już nie wie, co stanowi rzeczywistość bardziej.

Piotr Krępeć zaliczany powszechnie do grona fingerstyle gitarzystów. Nowa płyta jest jednak dość daleka od fingerstyle’owej konwencji. Gitarowa ekwilibrystyka, którą dobrze znamy z wydanej pięć lat wstecz płyty Piotra Krępecia, pod tytułem: „In Substance”, zdecydowanie ustępuje miejsca całkiem nowym zainteresowaniom artysty.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go listopada 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl