Piotr Krępeć "Movement in Silence" Tour - koncert

Piotr Krępeć "Movement in Silence" Tour - koncert
Gitarowa ekwilibrystyka, którą znamy z albumu wydanego pięć lat temu przez Piotra Krępecia, pod tytułem: „In Substance”, ustępuje tutaj miejsca całkiem nowym zainteresowaniom artysty.
Gdzie?
Gdański Archipelag Kultury "Wyspa Skarbów"
Turystyczna 3, 80-680 Gdańsk
Kiedy?
19 października 2018 od 18:00

Artysta ma zamiar wypromować swoją nową płytę, noszącą tytuł: „Movement in Silence”. Album w całości został nagrany na gitarze akustycznej barytonowej oraz zawiera jedenaście kompozycji autorskich.

„Movement in Silence" jest ukłonem w stronę prostoty oraz bardzo improwizowanego sposobu grania. Jest to zbiór miniatur, które stanowią spójną całość. Piotr Kopeć - autor mówi, że podąża po prostu za tym, co słyszy, czyli za dźwiękami, które same do niego przychodzą. Dokładnie sam nie wie skąd i dlaczego przychodzą. Kompletnie zmienia się stan jego świadomości, z którego później trudno jest mu powrócić do rzeczywistości. Sam ponoć już nie wie, co bardziej jest rzeczywiste.

Piotr Krępeć zaliczany jest powszechnie do grona gitarzystów fingerstylowych. Nowa płyta stanowi dość dalekie odejście od fingerstyle’owej konwencji. Gitarowa ekwilibrystyka, którą znamy z albumu wydanego pięć lat temu przez Piotra Krępecia, pod tytułem: „In Substance”, ustępuje tutaj miejsca całkiem nowym zainteresowaniom artysty.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go października 2018 roku, do gdańskiego Archipelagu Kultury "Wyspa Skarbów", znajdującego się przy ulicy Turystycznej 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl