Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Piotr Bukartyk - nowa płyta "O Zgubnym wpływie wyższych uczuć"

Piotr Bukartyk - nowa płyta "O Zgubnym wpływie wyższych uczuć"
 
Utwory są dość długie, ponieważ nigdzie się nie śpieszę. Poza tym co nagle to, jak w przysłowiu po diable.
gdzie?Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
kiedy?9 września 2017 od 20:00
za ile?45 zł

Po wielkim sukcesie ostatniej płyty, pod tytułem "Kup Sobie Psa" powraca Piotr Bukartyk ze swym nowym albumem, o nazwie "O zgubnym wpływie wyższych uczuć". Nowe dzieło przez autora jest tak opisywane: Mówiąc prosto, to co znajduje się wokół, bardzo mnie ostatnio żenuje, a także zniesmacza i właśnie dlatego podjąłem decyzję o wydaniu płyty, o tym co znajduje się w środku. Utwory są dość długie, ponieważ nigdzie się nie śpieszę. Poza tym co nagle to, jak w przysłowiu po diable. Jest to rodzaj rozmowy przy kawce, nie wyborczy wiec.

Polityka...jest tematem, o którym mówię tutaj jedynie raz, bo chciałbym dać wyraz mojemu zniesmaczeniu. I pomyśleć, że kiedy byłem małym chłopcem salutowałem do samolotów, uwielbiałem defilady oraz machałem chętnie chorągwią lub balonem. Czy jest to naturalne, iż zamykamy się z czasem w sobie? Wiele się dzieje na płycie, warto się temu bliżej przyjrzeć, posłuchać...

Zapraszamy Państwa zatem serdecznie na koncerty, na których z zespołem postaramy się najpiękniej dla Was zagrać nowe utwory. Najbliższy już 9 września 2017 roku, do wrocławskiej Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl