Pink Floyd History LIVE - koncert
Dźwiękom towarzyszy nieodłącznie niesamowita wręcz wizualna oprawa, jaka potęguje wyjątkową atmosferę muzyki Floydów.
Gdzie?
Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
Kiedy?
30 stycznia 2020 od 19:00
Za ile?
120 zł

PINK FLOYD HISTORY jest głęboko poruszającym show, które przenosi publikę w podróż wręcz magiczną w czasie: wędrówka przez pięćdziesiąt lat historii jednej z najwybitniejszych formacji w dziejach muzyki rockowej - Pink Floyd.

Zatem koncert, pod tytułem: Pink Floyd History odtworzy Wam muzyczną drogę legendarnej grupy: zaczynając od psychodelicznych brzmień, bo takie były początki kariery zespołu, po piosenki z nurtu progresywnego rocka. Dźwiękom towarzyszy nieodłącznie niesamowita wręcz wizualna oprawa, jaka potęguje wyjątkową atmosferę muzyki Floydów. Na nią składają się: hipnotyzujące projekcje oraz mapping, a także porywająca gra świateł, zaś całość ilustruje idee artystyczne, które przyświecały twórczości formacji.

Pink Floyd History został okrzyknięty jednym z lepszych tribute bandów i już za jakiś czas pierwszy raz zagości w naszym kraju, prezentując przepełnione emocjami wydarzenie, jakie z całą pewnością warto zobaczyć, ale również usłyszeć i warto go przede wszystkim doświadczać.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 30-go stycznia 2020 roku, w warszawskim Centralnym Ośrodku Sportu Hali "Torwar", znajdującym się przy ulicy Łazienkowskiej 6 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 120 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl