Piknik w Zet Pe Te
W trakcie naszego pikniku charytatywnego cały dzień będą się odbywały pokazy oraz warsztaty.
Gdzie?
Zet Pe Te
Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków
Kiedy?
23 września 2018 od 12:00 do 22:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Zet Pe Te

W trakcie naszego pikniku charytatywnego cały dzień będą się odbywały pokazy oraz warsztaty. Zatem możecie Państwo spodziewać się: warsztatów architektonicznych, porannej yogi, warsztatów teatralnych, warsztatów plastycznych oraz rękodzielniczych, robienia gier komputerowych, a także warsztatów gry na bębnach, które zostały przygotowane dzięki Etnodrum i są to warsztaty grania na bębnach, w Krakowie.

Poza tym odbędzie się: pokaz monocyklistów, wieczorny koncert, fireshow, konkursy z nagrodami (z niezłymi nagrodami, podkreślamy)!, dużo pozytywnej energii.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie - mile widziani są wszyscy, tak samotni, jak i większe grupy, mniejsi oraz więksi. Nasz piknik to część akcji, pod nazwą: "Sztuka wszelaka zwalczy glejaka - zbieramy dla Edyty", w trakcie imprezy znajdą Państwo puszki, do których będą zbierane fundusze, by leczyć walczącą ze złośliwym nowotworem Edytę.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Serdecznie zapraszaamy już 23-go września 2018 roku, do krakowskiego Zet Pe Te, znajdującego się przy ulicy Dolnych Młynów 10. Wydarzenie potrwa od godziny 12:00 do 22:00 i jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl