Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Piknik Krakowski: Piknikuj w zieleni

Piknik Krakowski: Piknikuj w zieleni
 
Odwiedzimy kilka parków w tym Park Bednarskiego, na Plantach, park przy willi Decjusza, park Kościuszki i park nad Zalewem Nowohuckim.
gdzie?Zalew Nowohucki
Bulwarowa, 31-907 Kraków
kiedy?2 lipca 2017 od 10:00 do 16:00
za ile?bezpłatnie
organizatorUrząd Miasta Krakowa

Piknik Krakowski, to bardzo ciekawa, nowa opcja na spędzenie wolnego czasu w Krakowie. W tym roku, będzie miała miejsce już 27 edycja tegoż wydarzenia. Przez trzy miesiące, to jest lipiec, sierpień i wrzesień w każdy weekend, będziemy ożywiać zieloną przestrzeń miasta. Odwiedzimy kilka parków w tym Park Bednarskiego, na Plantach, park przy willi Decjusza, park Kościuszki i park nad Zalewem Nowohuckim. Piknik ma swój cel, mianowicie chodzi o szerzenie idei lokalnej wspólnoty. Piknik propaguje także zdrowy styl życia oraz zdrowe nawyki żywieniowe.

30 procent Pikniku Krakowskiego, to wystawcy, którzy oferują pyszne jedzenie, urozmaicone pod tym względem, że można zjeść zarówno śniadanie jak i obiad. Kolejne, pozostałe 70 procent to chwile przeznaczone zarówno na sport, relaks, rozrywkę i zajęcia o charakterze dydaktycznym.

Zeszłoroczny piknik, pokazał nam, że taka- aktywna forma spędzania czasu w krakowskich parkach, łączy lokalną społeczność, pozwala się zrelaksować i miło spędzić czas. Jest to wspaniała oferta skierowana do tych, którzy na wakacje zostają w Krakowie oraz dla tych, którzy odwiedzać będą piękne miasto, a takie wydarzenie będzie dla nich świetną atrakcją. Takie imprezy na pewno przyciągną również mieszkańców Krakowa z innych dzielnic. Zapraszamy zatem bardzo serdecznie nad Zalew Nowohucki przy Bulwarowej już 2 lipca od godziny 10:00!

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Organizatorem Pikniku Krakowskiego jest Urząd Miasta Krakowa.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl