Piaf po polsku 2 w Gdańsku
Podczas koncertu rozbrzmiewać będą melodie iście hipnotyzujące, które swoim pełnym ekspresji, głębokim głosem zaśpiewa Dorota Lulka, nie zabraknie także utworów pełnych nostalgii i żartu.
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
14 lutego 2020 od 19:00
Za ile?
45 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na rendez-vous z utworami Edith Piaf. Piosenki te fascynują nieprzerwanie, mimo tego, że moda się zmienia. Tłumacze oraz wykonawcy zmobilizowani zostali do dalszej pracy tym, jakie zainteresowanie wzbudziły piosenki paryskiego wróbelka, śpiewane po polsku, a także to gorącym przyjęciem przez słuchaczy poprzedniego krążka. W ten oto sposób powstała płyta "Piaf po polsku 2". Podczas koncertu rozbrzmiewać będą melodie iście hipnotyzujące, które swoim pełnym ekspresji, głębokim głosem zaśpiewa Dorota Lulka, nie zabraknie także utworów pełnych nostalgii i żartu. Kunsztowne instrumentalne partie, to dzieło Pawła A. Nowaka oraz Macieja Sadowskiego, obaj muzycy współpracują z artystką już ponad dekadę.

Zapraszamy Państwa serdecznie już 14 lutego 2020 roku do Oliwskiego Ratuszu Kultury o godzinie 19.00. Cena biletu: 45 zł.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl