Peter Bence World Tour - koncert
Jego dość ekspresyjny styl oraz fantastyczna wirtuozeria pozyskały artyście tytuł brzmiący: "najszybszy pianista na świecie".
Gdzie?
Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
Kiedy?
7 października 2019 od 20:00
Za ile?
245 zł

Światowej sławy pianista, który gra na fortepianie niczym na perkusji oraz który gromadzi komplety publiki na wszelakich kontynentach, jesienią zawita w naszym kraju na cztery występy. Jego dość ekspresyjny styl oraz fantastyczna wirtuozeria pozyskały artyście tytuł brzmiący: "najszybszy pianista na świecie". O jakże niezwykłym talencie muzyka będzie mogła się przekonać publika w Zabrzu, Poznaniu, Warszawie oraz w Krakowie. Nie możecie Państwo przegapić tego wydarzenia!

Godziny imprezy, które podajemy są godzinami orientacyjnymi, wiec mogą ulec zmianom. Prosimy, abyście Państwo śledzili na bieżąco profil naszego wydarzenia, a także stronę internetową.

Na koncert Petera Bence zapraszamy Was bardzo serdecznie już 7-go października 2019 roku, do warszawskiego Centralnego Ośrodka Sportu Hala "Torwar", przy ulicy Łazienkowskiej 6 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 245 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl