Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Perturbator, Nightrun87 - koncert

Perturbator, Nightrun87 - koncert
 
Ta impreza jest głównie nastawiona na zaprezentowanie filmów gatunkowych najciekawszych oraz najbardziej niezwykłych.
gdzie?Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?9 czerwca 2017 od 19:00
za ile?45 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który wspólnie organizują gdański Klub Stocznia B90 oraz Festiwal Kultowych Filmów. Wydarzenie odbędzie się już 9 czerwca 2017 roku.

Na koncercie wystąpią:

* Perturbator
Miłością od pierwszego wejrzenia, obdarzył James Kent gitarę elektryczną. To właśnie na niej generował wielki hałas w garażowych kapelach, które grały głównie black metal. Po jakimś czasie pojawiło się u niego uwielbienie wręcz do cyberpunku oraz do animacji japońskich, na przykład: "Akiry", które zaczęły górować nad metalem. Swój wpływ na muzyka mieli również jego rodzice, którzy byli dziennikarzami muzycznymi, ale również sami tworzyli muzykę techno oraz trance. Mroczne i tajemnicze brzmienie bardzo szybko uzyskało sympatię publiczności słuchającej tak elektroniki, jak również metalu. Najnowsza płyta, nosząca tytuł: "The Uncanny Valley" zdobyła wiele pozytywnych recenzji i komentarzy. Carpenter Brut, Lazerhawk, John Carpenter, Vangelis, te nazwy brzmią co najmniej groźnie i budzą w Was emocje? Musicie więc koniecznie posłuchać Perturbator i sprawdzić na własnych uszach.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

William Malcolm - projekt o nazwie Nightrun87
Stworzony przez muzyka projekt jest wielką dawką energetyczna dla słuchaczy. William jest brytyjsko-amerykańskim muzykiem, wokalistą oraz kompozytorem, który wychowywał się w Polsce. Projekt ten powstawał w ferworze ekspresji twórczej i charakteryzuje go elektryzujące brzmienie syntezatorów, a także porywający wręcz wokal. Nightrun87 to jednoosobowy live act audiowizualny, nawiązujący do popu lat osiemdziesiątych oraz do synthwave'u. W roku 2016 teledysk do piosenki, pod tytułem: "Video Girl" otrzymał nagrodę Najlepszego Video, w plebiscycie Doki.

Podczas trwania dwudziestego Festiwalu Kultowych Filmów, swoją premierę będzie miał całkiem nowy singiel Williama Malcolma. Zostanie on wydany na dyskietce, pojemności 3,5, a jego nakład sięgnie tylko 50-ciu sztuk. Materiał natomiast zostanie wydany dzięki uprzejmości portalu Soundrive.

Koncert, który Państwu prezentujemy otworzy dwudziesty Festiwal Kultowych Filmów, w mieście Gdańsk. Ta impreza jest głównie nastawiona na zaprezentowanie filmów gatunkowych najciekawszych oraz najbardziej niezwykłych. Program wydarzenia obejmuje, na przykład:

* cykl, który poświęcony jest dokumentalnym filmom, traktującym o historii kina
* cykl najgorsze Filmy na Świecie
* plenerowe pokazy oraz kino samochodowe
* pokazy specjalne przeznaczone dla najmłodszych widzów
* projekcje na żywo z lektorem
* pokazy odbywające się w industrialnych stoczniowych halach
* cykl VHS Hell

Towarzyszyły pokazom będą prelekcje oraz towarzyszące wydarzenia, czyli wystawy, dyskusyjne panele, a także muzyczne imprezy.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl