Perfect Akustycznie - koncert
Chociaż Perfect pochwalić się może zacnym stażem, to upływ czasy nie zastopował ich aktywności twórczej.
Gdzie?
Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
27 kwietnia 2018 od 20:00
Za ile?
109 zł
Organizator
STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Perfect w Klubie Stodoła! Mamy zaszczyt zaprosić na niezwykły koncert kultowej grupy. Perfect Akustycznie pojawi się na scenie przy Stefana Batorego 10 już 27 kwietnia, o godzinie 20:00. Perfect to najpopularniejszy oraz niezwykle zasłużony polski zespół rockowy, tym razem pojawi się w akustycznej odsłonie!

Tej grupy nie trzeba nikomu przedstawiać. Legendarna formacja powstała w roku 1980. Popularność przyniosły im takie przeboje, jak: „Chcemy być sobą”, „Nie płacz Ewka”, „Ale wkoło jest wesoło”, „Autobiografia” oraz „Niewiele ci mogę dać”. Chociaż Perfect pochwalić się może zacnym stażem, to upływ czasy nie zastopował ich aktywności twórczej. W 2014 światło dzienne ujrzała płyta „DaDaDam”, a jesienią 2016 roku na rynku pojawił się studyjny krążek „Muzyka”. To nie koniec nowości, pół roku później Perfect wydał rozbudowany, bo aż trzypłytowy album zatytułowany „Perfect Live April 1, 1987”. Wydanie stanowiło reedycję przygotowaną z okazji trzydziestolecia koncertu. Reedycji doczekał się także kultowy krążek z 1982 roku, „Unu”. Zespół Perfect zdobył SuperJedynki, którymi uhonorowano kawałek "Wszystko ma swój czas". Utwór zdobył nagrodę w kategoriach: SuperJedynka widzów oraz Super Przebój podczas 52. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Koncerty grupy Perfect od wielu już lat przyciągają rzesze fanów. To publiczność wielopokoleniowa. 27 kwietnia w warszawskim Klubie Stodoła, punktualnie o 20:00 na scenie pojawią się: Grzegorz Markowski, Jacek Krzaklewski, Piotr Urbanek, Piotr Szkudelski oraz Dariusz Kozakiewicz. Tym razem zapraszamy Państwa na akustyczną ucztę muzyczną. Oprócz muzyki na uwagę zasługuje także niezwykła scenografia, z motywem przewodnim: podróż. STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej zaprasza na muzyczną podróż z grupą Perfect, w roli przewodnika!

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl