Percival / Slavny Tur III - koncert
Muzyka zespołu pojawiła się w licznych dokumentalnych produkcjach, które wiążą się z historią dawnych Wikingów i Słowian.
Gdzie?
Klub Muzyczny Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
Kiedy?
29 marca 2019 od 20:00
Za ile?
40 zł

Formacja Percival w trakcie trasy, o nazwie: Slavny Tur III promowała będzie najnowszy album, pod tytułem: "Slava III", przeznaczonej głównie dla fanów gry, o nazwie: "Wiedźmin III: Dziki Gon". Przygotowali specjalny set, w którym zagrają muzykę wykorzystaną do soundtracka wyżej wspomnianej gry.

Projekt zespołu powstał z fascynacji kulturą oraz historią dawnych Słowian. Znani są także jako współtwórcy muzyki do gry dziki gon. To muzyka, która zresztą zdobyła rozgłos światowy, liczne nagrody i wyróżnienia. Grupa współtworzyła ponad to muzykę do projektu, który łączy dźwięki słowiańskie i hip-hop.

Projekt zdobył także Diamentową Płytę i nazywa się "Równonoc". Mają na swym koncie pięć płyt studyjnych, a w tym cały cykl, pod tytułem: "Slava", który zawiera w sobie pieśni wszelakich grup słowiańskich i prócz tego parę wydawnictw dodatkowych, jak na przykład muzykę do audiobooków (Borek i bogowie Słowian", czy "Viking saga"). Formacja odwiedziła ze swymi występami, całą Europę, ale nie jedynie, pojawili się bowiem w miejscach odleglejszych oraz bardziej egzotycznych, jak Kanada, czy Wyspa Man. Muzyka zespołu pojawiła się również w licznych dokumentalnych produkcjach, które wiążą się z historią dawnych Wikingów i Słowian. W charakterze propagatorów oraz miłośników Słowiaństwa są znani oraz rozpoznawani niemalże na całej kuli ziemskiej.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 29-go marca 2019 roku, do wrocławskiego Klubu Muzycznego Stary Klasztor, znajdującego się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl