Perc/ Sept / Aksamit / Kaotik - koncert
Perc jest jednym z bardziej rozpoznawalnych artystów muzyki techno, którego dźwięki zdefiniować można jako unikatowe, zaś występy na żywo są czystą energią
Gdzie?
Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
Kiedy?
11 maja 2019 od 22:00
Za ile?
25 zł

Perc jest jednym z bardziej rozpoznawalnych artystów muzyki techno, którego dźwięki zdefiniować można jako unikatowe, zaś występy na żywo są czystą energią, surowymi emocjami oraz bezlitosnym zastrzykiem industrialu. Od swego debiutu, który miał miejsce w roku 2002 aż po dziś dzień, kiedy jednomyślnie jest przyznawany artyście status wizjonera, Perc udowadnia stale, iż jeszcze da się zatrząść dobrze utrwalonymi fundamentami muzyki techno oraz rozpocząć innowację tego stylu na niespotykaną wręcz skalę.

Artysta stoi teraz na czele wytwórni, o nazwie: Perc Trax, jednak wydaje również na CLR, Electric Deluxe i Stroboscopic Artefacts. Artysta w naszym kraju gościł kilka razy, był zawsze przyjęty z Waszym ogromnym entuzjazmem. Z całą pewności i tym razem będzie podobnie.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 11-go maja 2019 roku, do sopockiego Klubu Sfinks 700, znajdującego się przy Alei Franciszka Mamuszki 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl