Perc - koncert
Perc jest jednym z bardziej rozpoznawalnych artystów ze sceny techno, którego dźwięk oraz brzmienie zdefiniować można jako unikalne, zaś występy na żywo są czystą energią
Gdzie?
Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
Kiedy?
28 września 2019 od 22:00
Za ile?
25 zł

Perc jest jednym z bardziej rozpoznawalnych artystów ze sceny techno, którego dźwięk oraz brzmienie zdefiniować można jako unikalne, zaś występy na żywo są czystą energią, surowymi emocjami, a także bezlitosnym zastrzykiem industrialu. Od swego debiutu, który miał miejsce w roku 2002 aż po dzisiejszy dzień, kiedy jednomyślnie przyznaje się muzykowi status wizjonera, a Perc udowadnia ciągle, że jeszcze da się zatrząść utrwalonymi fundamentami muzyki techno oraz rozpocząć innowację techno, przy czym rozpocząć jego innowację na skalę dotąd niespotykaną. Artysta stoi na czele Perc Trax (wytwórnia), jednak wydaje również na CLR, Electric Deluxe i Stroboscopic Artefacts. Muzyk w naszym kraju już kilka razy gościł i zawsze był przyjmowany z wielkim entuzjazmem, zwłaszcza przez fanów muzyki techno. Z całą pewnością tym razem nie będzie inaczej.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 28-go września 2019 roku, do sopockiego Klubu Sfinks 700, znajdującego się przy Alei Franciszka Mamuszki 1. Zaczynamy natomiast o godzinie 22:00, bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl