PECTUS - Koncert Multimedialny w ramach trasy "Pali się"

PECTUS - Koncert Multimedialny w ramach trasy "Pali się"
Pectus od kilkunastu tygodni jest już w trasie. Podczas koncertów występują na scenie z autorskim, solowym repertuarem lub w towarzystwie gwiazd, największych osobistości polskiej sceny muzycznej.
Gdzie?
Hala Stulecia we Wrocławiu
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
Kiedy?
7 kwietnia 2018 od 18:30
Za ile?
65 zł

Już w pierwszych dniach kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia przy ulicy Wystawowej 1 pojawi się gość szczególny: PECTUS z koncertem multimedialnym prezentowanym w ramach trasy "Pali się". Serdecznie zapraszamy 7 kwietnia, start godzina 18:30.

Formacja Pectus to grupa, którą tworzy czterech muzyków. To prywatnie bracia: Tomasz Szczepanik (lider zespołu, wokalista, kompozytor i autor tekstów), Marek Szczepanik (śpiew, perkusja), Mateusz Szczepanik (śpiew, bas), Maciej Szczepanik (śpiew, gitara). Piosenki grupy Pectus od lat śpiewa cała Polska. Czy znacie... "Barcelonę", "To, co chciałbym Ci dać", "Oceany", "Szkołę marzeń"? Te kawałki oraz wiele innych wysłuchać będzie można podczas koncertu. W repertuarze pojawi się sporo utworów z albumu "Kobiety".

Pectus od kilkunastu tygodni jest już w trasie. Podczas koncertów występują na scenie z autorskim, solowym repertuarem lub w towarzystwie gwiazd, największych osobistości polskiej sceny muzycznej. Są to Kayah, Urszula, Patrycja Markowska, Maryla Rodowicz. Koncert w Hali Stulecia będzie solowym występem formacji, a towarzyszyć mu będą liczne niespodzianki. W końcu to Koncert Multimedialny! Zapraszamy! Do zobaczenia na scenie przy Wystawowej 1 we Wrocławiu.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl