Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Peña Flamenca Triana

Peña Flamenca Triana
 
Zawsze jednak w centrum zainteresowań zostaje tradycyjne flamenco puro. Jest ono niewyczerpanym źródłem przeróżnych inspiracji.
gdzie?Instytut Cervantesa
Kanonicza 12, 31-002 Kraków
kiedy?8 grudnia 2017 od 19:30 do 21:30
za ile?50 zł
organizatorInstytut Cervantesa w Krakowie

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie projekt, pod nazwą: Peña Flamenca Triana, który ma charakter koncertów cyklicznych, które natomiast są organizowane i wspierane przez Instytut Cervantesa. Publika będzie miała zatem szansę na posłuchanie, a także obejrzenie artystów hiszpańskich flamenco, którzy reprezentują różne pokolenia oraz różne artystyczne nurty. Zawsze jednak w centrum zainteresowań zostaje tradycyjne flamenco puro. Jest ono niewyczerpanym źródłem przeróżnych inspiracji. Bogactwo kulturowe, a także talenty i osobowość zaproszonych przez nas wykonawców sprawią, iż każdy z koncertów jest inny, zaś publika zmienia się w "publiczność stałą", która z wielką niecierpliwością oczekuje na kolejną odsłonę projektu.

W trakcie koncertu krakowskiego wystąpią artyści z grupy flamenco hiszpańsko-polskiej - LOS PAYOS. Tworzą ją: wspaniały gitarzysta, nazwiskiem Arturo El Polaco oraz tancerka nazwiskiem Marta Robles, jak również Gość specjalny pochodzący z Kadyksu, czyli śpiewak nazwiskiem Jose Gonzalez-Santiago.

Zapraszamy zatem serdecznie już 8-go grudnia 2017 roku, do krakowskiego Instytutu Cervantesa. Zaczynamy o godzinie 21:30, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl