Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

PC Drama: Tylko dla dorosłych

PC Drama: Tylko dla dorosłych
 
Mroczna komedia, która stawia pytanie dotyczące, tego na czym mają opierać się międzyludzkie relacje w świecie amoralnym, w którym ludzie skupiają się przede wszystkim na swoich potrzebach.
gdzie?Klub Żak
Aleja Grunwaldzka 195/197, 80-266 Gdańsk
kiedy?29 stycznia 2018 od 19:00 do 22:00
za ile?20 zł
organizatorKlub Żak w Gdańsku

Autorem jest George F. Walker, tłumaczeniem zajęła się Małgorzata Semil, zaś reżyserią Mirosław Baka. Obsada wygląda następująco: Justyna Bartoszewicz, Michał Jaros, Katarzyna Dałek, Robert Ninkiewicz. Dyskusję poprowadzi profesor doktor habilitowany Wojciech Owczarski.

Sztuka, pod tytułem: "Tylko dla dorosłych" jest jedną z cyklu zwanego "Suburban Motel". Autorem jest natomiast jeden z najważniejszych kanadyjskich współczesnych dramatopisarzy, czyli George F. Walker. Mroczna komedia, która stawia pytanie dotyczące, tego na czym mają opierać się międzyludzkie relacje w świecie amoralnym, w którym ludzie skupiają się przede wszystkim na swoich potrzebach. Prawniczka Jayne oraz policjant Max postanawiają, że ożywią dawny romans, w który kiedyś oboje się wdali. A zmagający się z bardzo trudną codziennością Donny kolejny już raz dotknął dna, po czym poprosił swoją żonę o pomoc. Pam natomiast nawet nie stara się ukryć swej irytacji stanem, w jakim znajduje się jej mąż. Pewien zbieg okoliczności splata nierozerwalnie losy tych bohaterów.

Zapraszamy już 29-go stycznia 2018 roku, zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl