Paweł Przyborowski & Łbik/Przyborowski - koncert

Paweł Przyborowski & Łbik/Przyborowski - koncert
Koncert artysty przedstawiał będzie kompozycje z nadchodzącego wielkimi krokami albumu, pod tytułem: "Nieśmiesznie EP", a także piosenki pochodzące z poprzednich krążków
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
27 października 2018 od 21:00
Za ile?
10 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na dwa koncerty, które odbędą się jednego wieczoru, czyli 27-go października 2018 roku, w sopockim Teatrze Boto, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 10 złotych.

Paweł Przyborowski przyszedł na świat w roku 1991 i jest polskim producentem oraz song-writerem. Koncert artysty przedstawiał będzie kompozycje z nadchodzącego wielkimi krokami albumu, pod tytułem: "Nieśmiesznie EP", a także piosenki pochodzące z poprzednich krążków, ale w całkiem nowych i odświeżonych aranżacjach. Nie mogłoby również zabraknąć ambientowych loopów, melancholijnych tekstów, a także elektroniczno-gitarowej oprawy.

Zaś dyskografia przedstawia się następująco: rok 2017 "Śmiertelnie zdrowy" i rok 2015 EP-ka, pod tytułem: "15". Skład zespołu: Paweł Przyborowski, Grzegorz Rodak, Sebastian Lipiński oraz Oskar Feliński.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Specjalnie dla Państwa również wystąpi Łbik/Przyborowski, czyli gdańsko-bydgoski producencki duet, który tworzy elektroniczną muzykę, opierającą się na gitarach, syntezatorach i fragmentach dialogów, które z kolei nawiązują do rozważań, między innymi: Witkacego oraz Ciorana. Wspólne prace Przyborowskiego i Łbika zostaną przedstawione w tym roku, jesienią na 2-óch niezależnych wydawnictwach.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl