Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Paweł Motyczyński / Koncert Chopinowski

Paweł Motyczyński / Koncert Chopinowski
 
Artysta skończył studia z wyróżnieniem w klasie profesora doktora habilitowanego Mirosława Herbowskiego na Muzycznej Akademii w mieście Kraków.
gdzie?Restauracja Wierzynek w Krakowie
Rynek Główny 16, 31-008 Kraków
kiedy?15 września 2017 od 19:00
za ile?60 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Pawła Motyczyńskiego, który jest pianistą. To również uczestnik Konkursu Międzynarodowego XVII Chopinowskiego, miasto Warszawa, rok 2015. Pianista prowadzi działalność kameralną, bardzo aktywnie, ponad to koncertuje w duecie z Dorotą Motyczyńską, także pianistką oraz z Błażejem Kociubanem, który z kolei gra na skrzypcach.

Artysta skończył studia z wyróżnieniem w klasie profesora doktora habilitowanego Mirosława Herbowskiego na Muzycznej Akademii w mieście Kraków. Pracuje aktualnie nad swoim doktoratem w uczelni macierzystej. Doskonalił swe umiejętności poprzez współpracę z wybitnymi muzycznymi osobowościami, jak między innymi: Katarzyna PopowaZydroń, Dina Yoffe, Joaquin Achucarro, Paul Badura-Skoda, Dimitrij Alexeev, Philippe Giusiano, John Perry, Andrzej Jasiński.

Laureat licznych krajowych, a także międzynarodowych pianistycznych konkursów, jak na przykład: Konkursu Międzynarodowego Młodych Pianistów, pod nazwą "Arthur Rubinstein in memoriam", rok 2008, czy "Estrady Młodych" Festiwal Polskiej Pianistyki, rok 2009, a także Festiwalu Ogólnopolskiego Laureatów Muzycznych Konkursów - "Tydzień Talentów", rok 2009, Turniej Chopinowski Pianistyczny imienia Ludwika i Haliny Stefańskich, rok 2011, Konkursu Ogólnopolskiego Pianistycznego imienia Fryderyka Chopina, który był organizowany przez Instytut Narodowy Fryderyka Chopina, rok 2011.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy zatem już 15 września 2017 roku, od godziny 19:00. Wydarzenie odbędzie się w Krakowie, w Restauracji Wierzynek.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl