Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Paweł Domagała Tour 2 - koncert

Paweł Domagała Tour 2 - koncert
 
Trasa jesienna będzie okazją, by celebrować rocznicę debiutu wokalisty. Postanowił on w związku z tym wydarzeniem przygotować winylowe, specjalne wydanie płyty.
gdzie?Teatr Muzyczny Roma - Duża Scena
Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa
kiedy?20 grudnia 2017 od 19:00
za ile?79 zł

Po wielkim sukcesie trasy koncertowej, która miała miejsce Wiosną, a bilety zostały wyprzedane na długi czas przed pierwszym koncertem, artysta - Paweł Domagała dla swoich drogich fanów przygotował jesienną, dłuższą serię koncertową.

Lista miast, która obejmuje dwadzieścia pozycji, zawiera także wielkie ośrodki, w których licznym fanom nie było dane wybrać się na koncert wiosenny, ale również miasta mniejsze, skąd docierały do nas zaproszenia wielu odbiorców, którzy bardzo chcieliby posłuchać płyty na żywo.

Debiutancka płyta Pawła Domagały, nosząca tytuł: "Opowiem Ci o mnie", która ukazała się w roku 2016, w październiku, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem od publiki i uzyskała już na tym etapie Status Złotej. Trasa jesienna będzie okazją, by celebrować rocznicę debiutu wokalisty. Postanowił on w związku z tym wydarzeniem przygotować winylowe, specjalne wydanie płyty.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 20 grudnia 2017 roku, do warszawskiego Teatru Muzycznego Roma, znajdującego się przy ulicy Nowogrodzkiej 49. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 79 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl