Paweł Domagała #1984 tour cz. 4 - koncert
Na albumie znajduje się dwanaście utworów premierowych. Płytę promuje utwór, pod tytułem: “Weź nie pytaj”
Gdzie?
Teatr Muzyczny Capitol
Marszałka Józefa Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław
Kiedy?
19 grudnia 2019 od 19:00
Za ile?
90 zł

Jesienią, roku 2016 ukazała się długo oczekiwana debiutancka płyta Pawła Domagały, pod tytułem: „Opowiem Ci o mnie”. Album trafił do serc szerszego grona słuchaczy i osiągnął status Platyny. Nowe wydawnictwo wyszło 16-go listopada i nosi nazwę: “1984”, które do tej pory dwa razy poryła platyna. Na albumie znajduje się dwanaście utworów premierowych. Płytę promuje utwór, pod tytułem: “Weź nie pytaj”, jaki stał się ogromnym hitem i osiągnął więcej niż dziewięćdziesiąt siedem milionów odtworzeń na popularnym serwisie internetowym YouTube, a także zyskał tytuł Przeboju Roku 2018 od RMF FM.

W dzień premiery albumu rozpoczęła się również trasa koncertowa, pod nazwą: “1984 TOUR”, która promuje to wydawnictwo, i która objęła do tej pory prawie sześćdziesiąt miejsc oraz przyciągnęła tysiące wiernych fanów Pawła. W trakcie kolejnej, czwartej już trasy Domagała, prócz znanego oraz oczekiwanego przez Was repertuaru - zaprezentuje kilka utworów z przygotowanej wcześniej, trzeciej płyty muzyka, jakiej premiera jest zapowiadana na rok 2020.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go grudnia 2019 roku, do wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol, znajdującego się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 67. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 90 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl