Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Paula i Karol / Our Own Tour - koncert

Paula i Karol / Our Own Tour - koncert
 
Stali się, zresztą dość szybko, pionierami sceny, która w kraju rozrasta się - indie folkowej.
gdzie?Grizzly Gin Bar
Poznańska 10, 00-679 Warszawa
kiedy?24 listopada 2017 od 20:00
za ile?25 zł

Po dość długiej przerwie oraz po trasie koncertowej, która miała miejsce w Niemczech Paula oraz Karol wyruszają w Polskę, aby wypromować swoją nowa płytę, pod tytułem: "Our Town". Szturmem wzięli warszawską scenę niezależną osiem lat wstecz. Również z marszu otrzymali zaszczytne miano pary dziwaków, czyli aktywistów zajętych ratowaniem świata przed szaleństwem konsumpcyjnym. Muzyką zajęli się na początku przypadkowo, przy okazji. Śpiewali w języku angielskim, bo pomimo swoich rodowodów polskich wzrastali poza granicami ojczyzny.

Grali na instrumentach, ale bez wielkiej wirtuozerii, koncertowali w ogródkach, także na chodnikach oraz w dużych koncertowych salach, gdzie uwodzili swoich słuchaczy entuzjazmem i radosną żywiołowością. Stali się, zresztą dość szybko, pionierami sceny, która w kraju rozrasta się - indie folkowej. Swoje albumy sprzedają na całej kuli ziemskiej, jedynie poza Niemcami, ale tam grają często, podobnie jak w Polsce. Są popularni także w Brazylii i na Islandii.

"Our Town"
Karol i Paula przez dwa lata pisali utwory "międzymiastowo", czyli wszędzie gdzie było to możliwe: na Warmii, w Warszawie, w Berlinie, w Konstancji, czy w Hamburgu. W trakcie rozmów na Skypie, przez smsy i w mailach. Byli gotowi stworzyć album we dwoje, ale do zespołu jednak wrócił Igor , grający na perkusji, który tym razem zajął się także produkowaniem nagrań.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Obecność basisty - Staszka Wróbla oraz Igora Nikiforow miały wpływ na koloryt oraz na charakter nowego albumu. Efekt jest taki, że powstał najbardziej dopracowany, najciekawszy muzycznie, jak również najdojrzalszy tekstowo album tej formacji. Elektryczny, taneczny oraz bardziej elektroniczny od poprzednich. Karolowi i Pauli najbardziej jednak odpowiada, by określać ich muzykę jako clever pop.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 24-go listopada 2017 roku, do warszawskiego Grizzly Gin Baru, znajdującego się przy ulicy Poznańskiej 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety kosztują 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl