Paul Kalkbrenner - Parts of Life 2019
"Parts of Life" jest ósmą płytą Kalkbrennera. Swą premierę miał ona dziesięć lat po legendarnym już “Berlin Calling” oraz jest swoistym podsumowaniem tamtego czasu w przebogatym życiorysie autora.
Gdzie?
Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
Kiedy?
1 lutego 2019 od 21:00
Za ile?
110 zł

Paul Kalkbrenner wraca do naszego kraju, w dodatku na trzy występy! W granicach trasy europejskiej Parts of Life producenta niemieckiego usłyszycie: 30-go stycznia 2019 roku we Wrocławiu, potem 1-go lutego 2019 roku w krakowskim Studio, a także 2-go lutego w poznańskiej Hali numer 1 MTP.

"Parts of Life" jest ósmą płytą Kalkbrennera. Swą premierę miał ona dziesięć lat po legendarnym już “Berlin Calling” oraz jest swoistym podsumowaniem tamtego czasu w przebogatym życiorysie autora. 15 piosenek z numerycznymi, roboczymi nazwami, to klimat, którego nie znajdą Państwo nigdzie indziej. Nawet okładka przepełniona jest znaczących detali i składa się na osobiste dzieło, zarazem dostarczy Państwu wielką dawkę wspaniałego techno - jak zawsze w jego przypadku.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 1-go lutego 2019 roku, do krakowskiego Klubu Studio, znajdującego się przy ulicy Budryka W. 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 110 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl