Patrycja Markowska- koncert
Wokalistka znów zachwyca swoich słuchaczy nowym wydawnictwem pod tytułem "Krótka płyta o miłości".
Gdzie?
Baroque Restaurant & Cocktail Bar
Świętego Jana 16, 31-018 Kraków
Kiedy?
24 lutego 2018 od 21:00

Patrycja Markowska, jest córką Grzegorza Markowskiego, wokalisty legendarnej grupy Perfect, piosenkarką oraz autorką tekstów. Jej debiutancka płyta na rynku muzycznym ukazała się 3.12.2001 roku, płyta zatytułowana była "Będę silna". Drugą studyjną płytę wokalistki zakupić mogliśmy już niespełna dwa lata później, bo 16.10.2003 roku, nosiła tytuł "Mój czas". W 2005 roku w październiku wokalistka wydała swoją trzecią płytę, pod tytułem "Nie zatrzyma nikt".

Pierwszy koncertowy album, Patrycja Markowska wydała w roku 2007, zawierał on nagrania z relacji na żywo, nagrane w klubie Stodoła w Warszawie, album nosił tytuł "Patrycja Markowska Live". Rok 2010, to rok wydania piątego krążka Markowskiej pod tytułem "Patrycja Markowska". Płyta pokryła się złotem, a w krótce i platyną. Krążek promowany był przez 5 singli, a wśród nich: "Hallo hallo", "W hotelowych korytarzach", "Księżycowy", "Tylko mnie nie strasz" oraz "Ostatni".

W roku 2015, dokładnie 13.04 na rynku muzycznym ukazało się koncertowe wydawnictwo, zawierające CD oraz DVD, pod tytułem "Patrycja Markowska- na żywo". 2 czerwca 2017 roku, równo 4 lata po wydaniu ostatniej ze studyjnych płyt pod tytułem "Alter Ego", a także 2 lata od płyty koncertowej "Na Żywo", wokalistka znów zachwyca swoich słuchaczy nowym wydawnictwem pod tytułem "Krótka płyta o miłości". Krążek zawiera 11 piosenek, każda z nich jest premierowa, są także wyjątkowe duety z wyjątkowymi muzykami. Z Patrycją Markowską zaśpiewali: Marek Dyjak, Grzegorz Skawiński, Leszek Możdżer i Ray Wilson.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 24 lutego 2018 roku do Karkowa do Baroque Restaurant & Cocktail Bar na wspaniały wieczór z Markowską. Zaczynamy o godzinie 21.00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl