Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Patricia Kaas- koncert

Patricia Kaas- koncert
 
Długo czekaliśmy na dziesiąty album artystki, ale za to w nagrodę doczekaliśmy się wersji dwupłytowej
gdzie?Narodowe Forum Muzyki
Pl. Wolności 1, 50-071 Wrocław
kiedy?15 czerwca 2017 od 19:00
za ile?199 zł
organizatorMakroconcert

Wyjątkowa i wspaniała wokalistka pochodząca z Francji, już 15 czerwca 2017 roku wystąpi we Wrocławiu w Narodowym Forum Muzyki. Przyjeżdża do Polski na prośbę swoich fanów! Oprócz koncertu we Wrocławiu wystąpi także stolicy, w Katowicach i w Krakowie.

Patrycja Kaas, to ikona muzyczna Europy Wschodniej, Azji, Niemiec i wielu innych krajów, gdzie jest kwintesencją wiecznego ducha chanson. Jednakże, przede wszystkim jest wspaniałą wokalistką, jeśli chodzi o koncerty na żywo.

Francuska muzyka w Polsce zyskała sobie bardzo wielu fanów. Patricia posiada charakterystyczną chrypkę, która w połączeniu z romantycznym językiem i muzyką, daje nieziemskie, rewelacyjne efekty! Kaas jest jest już wokalistką rozpoznawalną na całym świecie, przez krytyków nazywana jest drugą Edith Piaf. Na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień. Jej koncerty, to istne uwodzenie słuchacza głosem, mnóstwo energii, a kiedy trzeba także i nostalgia, taki klimat bardzo szybko przenosi się na publiczność. Każdy koncert Patricii, to prawdziwa artystyczna uczta.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Długo czekaliśmy na dziesiąty album artystki, ale za to w nagrodę doczekaliśmy się wersji dwupłytowej. Album ukazał się 18.11.2016 roku pod nazwą "Patricia Kaas". Ostatnia płyta wokalistki, ukazała się nakładem wytwórni Dream Music w roku 2012, nazywała się " Kaas Chante Piaf. W Polsce płyta pokryła się złotem. Teraz artystka powraca do Polski, zaprezentować swój zupełnie nowy projekt. Warto dodać, że album "Patricia Kaas", jest pierwszym od trzynastu lat w pełni autorskim materiałem artystki. Krążek ten, jest zbiorem 13-nastu zupełnie nowych kawałków w tym także dwóch singli pod tytułem "Le jour et l’heure" i Madame tout le monde. Natomiast druga płyta, to zbiór pięciu kawałków wydanych w wersji akustycznej.

Zapraszamy Państwa na koncert zorganizowany przez "Makrokoncert" do Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu już 15.06! Cena biletu- 199zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl