Passenger - koncert
Artysta pochwalić się może nominacją do bardzo prestiżowej nagrody BritAwards, a także nagrodami: Ivor Novello Awards i Independent Music Awards.
Gdzie?
Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
Kiedy?
14 kwietnia 2019 od 19:00
Za ile?
120 zł

Passenger jest autorem przeboju akustycznego, pod tytułem: „Let Her Go", który już na stałe zagościł na światowych listach hitów. Muzyk wciąż nie zwalnia tempa, a także szykuje się na następną trasę koncertową, która odbędzie się na kontynencie europejskim i ma za zadanie wypromować nową płytę artysty, pod tytułem: "Runaway". Płyta ukazała się w roku 2018, w sierpniu. W trakcie tournée nie mogłoby zabraknąć również kolejnej wizyty muzyka w naszym kraju, który zawita do Polski już 14-go kwietnia 2019 roku, w krakowskim Klubie, o nazwie: Studio, znajdującym się przy ulicy Budryka W. 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 120 złotych. Wszelkie dotychczasowe występy cieszyły się wielkim zainteresowaniem ze strony publiczności. Tak powinno być i tym razem!

Passenger to właściwie Michael Rosenberg, który jest wokalistą i kompozytorem. Swe pierwsze przeboje zaczął pisać kiedy miał zaledwie czternaście lat. Natomiast w roku 2003 razem z kolega nazwiskiem: Andrew Phillips założyli pięcioosobową formację Passenger, która wydała płytę, noszącą tytuł: „Wicked Mans Rest". Kapela niestety rozpadła się w roku 2009. Od tamtego czasu Michael postanowił, że rozpocznie karierę solową, ale nadal utrzymując pseudonim artystyczny - Passenger. Artysta pochwalić się może nominacją do bardzo prestiżowej nagrody BritAwards, a także nagrodami: Ivor Novello Awards i Independent Music Awards.

Album, pod tytułem: „Whispers" wydany został w roku 2014, w czerwcu i jest on efektem pracy indywidualnej Rosenberga nad materiałem z projektu Passenger. Singiel promujący płytę, nosi tytuł: „Hearts on Fire". Został do niego nakręcony wspaniały oraz subtelny teledysk.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

"Runaway" jest płytą nagraną po 9-cio miesięcznej przerwie artysty od dawania koncertów. Z tym większą i lepszą energią powraca na koncertowy szlak, w solowej odsłonie.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl