Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Paśko i zespół Co To. Koncert w Capitolu

Paśko i zespół Co To. Koncert w Capitolu
 
Na cześć świetnego teatrzyku trójmiejskiego, którego występ został utrwalony na filmie Janusza Morgensterna, pod tytułem: "Do widzenia, do jutra" formacja otrzymała nazwę, a mianowicie: "CO TO".
gdzie?Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu - Scena Kameralna (Scena Ciśnień)
Marszałka Józefa Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław
kiedy?16 lutego 2018 od 20:00
za ile?15 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Przemka Paśko, który jest związany z kulturalnym środowiskiem Wrocławia, w znajomości dosyć bliskiej z osobami z Muzycznego Teatru, o nazwie Capitol. Jak sam deklaruje - od zawsze słucha Radia Trójki. Wcześniej grywał, a także teraz grywa, na przykład na prywatkach, śpiewając często cudze utwory, a w szczególności Marka Grechuty, czy Stanisława Soyki, zespołu Raz Dwa Trzy, a także czterystu dwudziestu "skaldów". Właściwie bez żadnej nadziei, by żyć z muzyki, także oswoił biegun daleko odległy od sztuki.

Został on zaproszony, by wystąpić w sławnym wrocławskim anty-kabarecie, co stało się około dwóch lat wstecz. Wówczas zaczął pisać swoje własne piosenki. Dużo z tych utworów znalazło uznanie u jego przyjaciół. Zatem artysta postanowił zaprosić muzyków, aby przetestować z czystej ciekawości jak mogłoby to wszystko zabrzmieć w zespole. Nagrali przy okazji też płytę. Na cześć świetnego teatrzyku trójmiejskiego, którego występ został utrwalony na filmie Janusza Morgensterna, pod tytułem: "Do widzenia, do jutra" formacja otrzymała nazwę, a mianowicie: "CO TO". Tak album, jak również pierwsza z niej piosenka noszą tytuł, brzmiący: "Błędne Koło". Utwór niezależny wręcz od niczego. Dla którego muzyka jest tylko źródłem radości. Z ogromną nadzieją, na to, iż ktoś dźwięki te polubi, jak również słowa i jeszcze będzie czekał na więcej.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Przemka Paśko oraz zespołu Co To, który odbędzie się już z 16-go lutego 2018 roku, we wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol, na jego Scenie Kameralnej inaczej Scenie Ciśnień, znajdującym się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 67. Zaczynamy o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 15 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl