Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Panzerhund na PKS - koncert

Panzerhund na PKS - koncert
 
Odbiór publiki grupy Panzerhund jest ciepły, z czego chłopaki cieszą się niezmiernie, niczym rodzina, która wita pana domu - marynarza, powracającego z rejsu po Mietkowskim Zalewie.
gdzie?Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych „Czasoprzestrzeń”
Tramwajowa 1/3, 51-621 Wrocław
kiedy?9 grudnia 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Przegląd Kultury Studenckiej jest organizowany przez Centrum Akademickiej Kultury oraz Inicjatyw Lokalnych "Czasoprzestrzeń" bardzo serdecznie zaprasza Państwa na koncert zespołu Panzerhund. Formacja Panzerhund jest twardym psiakiem, który jako szczeniak przyszedł na świat w roku 2011, zaś dorosłość pozyskał już rok później, kiedy rozpoczął koncertowanie w składzie ustabilizowanym. Piątka jeźdźców zespołu to prężni, młodzi i przystojni, a także bardzo skromni młodzieńcy heavymetalowi, dający z siebie co tylko mogą podczas koncertów. Odbiór publiki grupy Panzerhund jest ciepły, z czego chłopaki cieszą się niezmiernie, niczym rodzina, która wita pana domu - marynarza, powracającego z rejsu po Mietkowskim Zalewie.

Zespół Panzerhund gra muzykę heavy metalową, zgodną ze starą szkołą. Ich motto brzmi: Jeśli już ktoś wynalazł najlepszą muzykę na świecie, to chyba nie należy jej modyfikować? Psiak Pancerny posiada również dwójkę szczeniaków, czyli EPki, pod tytułami: "First Bite" z roku 2012 i nowej, jeszcze ciepłej "Voice of the city" z roku 2015.

Zespół ma na swoim koncie kilka małych sukcesów: finałowa czwórka Rocka Akademickiego, z roku 2013; laureat Ligi Rocka XX, z roku 2014; awans do finału konkursu: "Gramy z gwiazdami w trakcie Festiwalu Thanks Jimi", rok 2013; trzecie miejsce podczas II edycji Festiwalu Rockarolla Art, rok 2012; prowadzą regularne próby i jeszcze się nie rozpadli.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Koncert odbędzie się już 9-go grudnia 2017 roku, we Wrocławiu, przy ulicy Tramwajowej 1/3. Wydarzenie jest bezpłatne, a wystartuje o godzinie 20:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl