Panivalkova
Styl prócz oczywistego indie-folku zwą „delikatnym minimalizmem”. Śpiewają w aż pięciu językach: rosyjskim, ukraińskim, hiszpańskim, francuskim i angielskim.
Gdzie?
Klub Alchemia w Krakowie
Estery 5, 31-056 Kraków
Kiedy?
11 lipca 2018 od 20:30
Za ile?
30 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wspaniały koncert trio żeńskiego pochodzącego z Ukrainy, czyli Panivalkova! Trio stanowią trzy dziewczyny, które są multiinstrumentalistkami, rozpoczęły swoją karierę w roku 2013. Ich muzyka jest fuzją czułości oraz błyskotliwej ironii, głęboko ukrytych w tekstach i poparte muzyką przepełnioną pasją i energią. Styl prócz oczywistego indie-folku zwą „delikatnym minimalizmem”. Śpiewają w aż pięciu językach: rosyjskim, ukraińskim, hiszpańskim, francuskim i angielskim.

Formację współtworzą: Ira Luzina, która śpiewa i gra na ukulele, na perkusji i klawiszach, zajmuje się także melodyką; Irina Kulshenko również śpiewa i gra na fortepianie, na klawiszach, akordeonie, ukulele i kastanietach; Daria Pugachova - śpiewa i gra na perkusji.

W roku 2017, latem Panivalkova miała swoją pierwszą dużą europejską trasę, w granicach której odwiedziła, na przykład Niemcy, Holandię, Polskę, Węgry, Finlandię, a w tym Budapeszt (Showcase Hub), czy też Breminale Festival. Dziewczyny z zespołu zostały zauważone także na ostatnim Festiwalu ESNS2018/Eurosonic.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 11-go lipca 2018 roku, do krakowskiego Klubu Alchemia, znajdującego się przy ulicy Estery 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl