Pampeluna - BUNT w Kołobrzegu
Scenę polską muzyczną zespół ten zaatakował z ogromnym wręcz zapałem i bardzo szybko odnieśli liczne sukcesy.
Gdzie?
Klubokawiarnia Centrala
Wąska 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
14 kwietnia 2018 od 20:00
Za ile?
15 zł

Pampeluna wystąpi znowu w mieście Kołobrzeg. Zespół wystąpi przed Państwem ze swoim nowym albumem, noszącym tytuł: "BUNT". Zapraszamy zatem już 14-go kwietnia 2018 roku, do kołobrzeskiej Klubokawiarni Centrala. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 15 złotych.

Pampeluna jest polską formacją, która pochodzi z miasta Koszalin i gra muzykę na pograniczu rocka oraz metalu. Sceniczna energia, charyzma muzyków, poza tym potrójne śpiewanie i wokal w latynoskich językach - są to cechy charakterystyczne zespołu. Koncerty Pampeluny są przepełnione pozytywną energią, spontanicznością oraz radością, wszystko to natomiast jest osadzone na fundamentalnym dobrym brzmieniu ciężkim gitar. Na scenie zadebiutowali w roku 2007, wówczas wzięli udział w 8 festiwalach, w trakcie których zdobyli aż jedenaście nagród, gdzie konkurowali z więcej niż 1000 zespołów.

Scenę polską muzyczną zespół ten zaatakował z ogromnym wręcz zapałem i bardzo szybko odnieśli liczne sukcesy. Na swym koncie mają więcej niż czterysta koncertów, które odbyły się na różnych scenach polskich, a także wspólne koncerty z: Acid Drinkers, Papa Roach, Proletaryat, Jelonek, TSA, Oddział Zamknięty, Flapjack, Mech, czy też Czesław Śpiewa. W roku 2010, w kwietniu, ukazał się debiutancki album formacji, pod tytułem: "La Curva". W tym samym roku, w lipcu Pampeluna miała możliwość występowania na dużej scenie, w trakcie XVII Przystanku Woodstock. Wówczas zagrali koncert, przeznaczony dla więcej niż pół milionowej publiki. Już 3 lata potem ukazała się druga płyta studyjna tego zespołu, pod tytułem: ”777” wydana dzięki Metal Mind Production. Ekipa z Koszalina, z okazji swego X-lecia nagrała kolejny krążek studyjny, noszący tytuł: „Bunt”. Na jesień formacja ruszyła w koncertową trasę, która promowała nowy album. Zagrali kilkanaście występów razem z grupą Closterkeller, którzy z kolei promowali nową płytę, pod tytułem: „VIRIDIAN”, między innymi w: Szczecinie, Gdyni, Warszawie, Bydgoszczy, Zabrzu, Legnicy, Włocławku oraz Opolu.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl