Paluch - Złota Owca - Wrocław - koncert
Tytuł płyty znaczy całkowite przeciwieństwo od przysłowiowej czarnej owcy, która jest zawadą stada. Bo Owca Złota jest przywódcą stada, głową rodziny i jej dobrym duchem.
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
7 kwietnia 2018 od 20:00
Za ile?
35 zł

Agencja Muzyczno-Eventowa, pod nazwą: Bashesh z wielką przyjemnością pragnie Państwa zaprosić na koncert Palucha. Ma on za zadanie promować najnowszą płytę artysty, noszącą tytuł: "Złota Owca". Koncert odbędzie się już 7-go kwietnia 2018 roku, we wrocławskiej Sali Gotyckiej w Starym klasztorze, znajdującym się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Po wspaniałym dla Palucha roku 2016 (dwie płyty - „10/29” platyna oraz „Ostatni Krzyk Osiedla” platyna podwójna) artysta nie zwolnił wcale tempa i postanowił powrócić do fanów z kolejnym krążkiem. Zatem „Złota Owca“ trafiła do sprzedaży w roku 2017, dokładniej 24-go listopada. Materiał jest nieco cięższy od swych poprzedników, tak w swej lirycznej warstwie, jak również w warstwie muzycznej. Paluch stara się poruszać pomiędzy prywatnym życiem, nawet rodzinnym i schodzić ku tematom osiedlowym. Tytuł płyty znaczy całkowite przeciwieństwo od przysłowiowej czarnej owcy, która jest zawadą stada. Bo Owca Złota jest przywódcą stada, głową rodziny i jej dobrym duchem.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl