PaceLine 4 - koncert
Wojtek Groborz to znany kompozytor, świetny pianista, uzdolniony aranżer i producent oraz cierpliwy edukator.
Gdzie?
Piec'Art Acoustic Jazz Club w Krakowie
Szewska 12, 31-009 Kraków
Kiedy?
30 listopada 2016 od 21:00
Za ile?
20 zł

Słynny krakowski Piec'Art Acoustic Jazz Club 30 listopada gościć będzie Wojtka Groborza, Marcina Ślusarczyka, Wojtka Szwugiera oraz Patryka Dobosza, czyli PaceLine 4 w komplecie! O 21:00 rozpocznie się świetny koncert muzycznego teamu, któremu niestrudzenie szefuje niezłomny be-bopper, Wojciech Groborz. Tym razem usłyszymy autorskie kompozycje artysty. Na scenie pojawią się:

Marcin Ślusarczyk - wieloletni kompan lidera grupy, świetny alcista;
Wojtek Szwugier - wirtuoz i melodyk kontrabasu;
Patryk Dobosz - drummer, nadający niebywały drive.

Wojtek Groborz to znany kompozytor, świetny pianista, uzdolniony aranżer i producent oraz cierpliwy edukator. Kariera tego krakowskiego muzyka trwa już prawie czterdzieści lat. To czas intensywnych tournee, porywających koncertów. To czas w pełni poświęcony podróżom po Magicznej Krainie Jazzu. Przełom lat 70/80 pozwolił artyście wypłynąć na szerokie wody (dosłownie i przenośnie). Grał wówczas z Jarkiem Śmietaną i jego grupą Extra Ball. Współpracował z najlepszymi artystami polskiego Jazzu. Pod koniec lat osiemdziesiątych nawiązał współpracę z legendarną jazzową formacją - Orkiestrą Jazz Band Ball, z którą koncertuje do dzisiaj.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Wojtek Groborz pojawił się na krakowskiej scenie pierwszych Zaduszek Jazzowych w 1975 roku. Stoi dumnie na froncie swojego Big Bandu, zawsze gotowy do działań. To aktywny leader własnych projektów i formacji.

Uczta dla miłośników Jazzu! PaceLine 4, 30 listopada w Krakowie, scena przy ulicy Szewskiej 12! Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl