Pablopavo i Ludziki / Pierwsze Tournee Warszawskie - koncert

Pablopavo i Ludziki / Pierwsze Tournee Warszawskie - koncert
Tej muzyki nie można zaszufladkować. Zresztą bardzo dobrze, ponieważ ich wybuchowa stylistyczna mieszanka jest gwarancją wyjątkowego przeżycia muzycznego.
Gdzie?
KARROT Kawa i Kultura
Częstochowska 20, 02-344 Warszawa
Kiedy?
18 listopada 2019 od 19:00
Za ile?
70 zł

To, iż ta formacja współtworzona jest przez przyjaciół, można usłyszeć od pierwszych zagranych nut. Tej muzyki nie można zaszufladkować. Zresztą bardzo dobrze, ponieważ ich wybuchowa stylistyczna mieszanka jest gwarancją wyjątkowego przeżycia muzycznego. Lidera formacji nie trzeba Państwu przedstawiać, niemniej jednak warto tutaj wspomnieć, iż jest autorem 15 albumów i jak do tej pory jednej książki, zdobył także Paszport Polityki w roku 2014, kategoria - "Muzyka Popularna", a ekscytuje się opowieściami i językiem stolicy.

Pablopavo i Ludziki - Tournee Warszawskie (pierwszy raz). Ostatnimi czasy wykonawcy polscy zapełniają coraz to większe sale, czy tez hale, a nawet ogromne stadiony. Cieszy to zespół niezmiernie wręcz. To świetnie, iż publika generalnie chodzi na występy wokalistów polskich, a także raperów, czy innych grup. Ich pomysł jest troszkę inny, nie lepszy i nie gorszy. Zatem wymyślili sobie tournée po Warszawie. Codziennie odbywać się będzie koncert w odmiennych dzielnicach, w innych klubach, domach kultury, czy klubokawiarniach. W takich miejscach, w których liczne zespoły debiutują, w miejscach, jakie od wielu lat starają się pokazać ludziom nowe rzeczy, rzeczy nieszablonowe i alternatywne. Rzeczy takie, na których póki co nie można zarobić. Jest to ukłon wobec wszystkich ludzi, którzy mówiąc bardzo górnolotnie, pracują nad kultura w naszym mieście. Jest to jakże ryzykowny pomysł, jak również lekko szalony. Jednak właśnie takie pomysły zasługują na swe miano. każdy z naszych koncertów będzie inny, bo sami są ciekawi jak to wszystko będzie wyglądało.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 18-go listopada 2019 roku, do warszawskiego KARROT Kawa i Kultura, znajdującego się przy ulicy Częstochowskiej 20. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 70 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl