Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Pablopavo i Ludziki: Ladinola - koncert

Pablopavo i Ludziki: Ladinola - koncert
 
Na otwarcie muzyczne sześćdziesiątego sezonu Żak Klubu przewidzieliśmy specjalnie dla Was imprezę, noszącą nazwę" "Jesienna Nuda pod Nóż".
gdzie?Klub Żak
Aleja Grunwaldzka 195/197, 80-266 Gdańsk
kiedy?7 października 2017 od 20:00
za ile?35 zł
organizatorAgencja Koncertowo-Wydawnicza KARROT KOMMANDO

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na premierę trójmiejską Pablopavo oraz Ludziki; Ladinola. Wystąpią przed Wami w ten wyjątkowy wieczór: Paweł Sołtys "Pablopavo", który użyczy swojego głosu; Rafał Kazanowski "Daddy Raffi" zagra na gitarze; Jakub Kinsner "Jahcob Jr", który zagra na perkusji, mpc; Emil Wojtczak "Emili Jones" - bas; Radosław Polakowski, który zagra na akordeonie oraz na skrzypcach; Andrzej Giegiel "Dj Zero" - scratch, dj; Jakub Sadowski "Earl Jacob" również użyczy swojego głosu.

Na otwarcie muzyczne sześćdziesiątego sezonu Żak Klubu przewidzieliśmy specjalnie dla Was imprezę, noszącą nazwę" "Jesienna Nuda pod Nóż". Żak - Klub Studentów Wybrzeża rozpoczął swoją działalność w roku 1957 w październiku. Każde pokolenie miało tutaj swych idoli muzycznych, dla ekipy obecnej, która działa od roku 2001 w siedzibie Klubu wrzeszczańskiej, ulubionym niewątpliwie artystą jest właśnie Pablopavo. I bardzo cieszymy się z faktu, że zagra on w Żaku już 7-go października pierwszy raz przez publiką trójmiejską materiał pochodzący z nowego albumu, pod tytułem: "Ladinola".

Zatem koncert odbędzie się w gdańskim Klubie Żak, od godziny 20:00. Klub znajduje się przy ulicy Aleja Grunwaldzka 195/197, wstęp kosztuje 35 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl