Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

OXIA (Diversions Music - 8bit / France) Back to roots

OXIA (Diversions Music - 8bit / France) Back to roots
 
W szkole średniej miał przyjemność poznać człowieka, który został w przyszłości jego muzycznym partnerem.
gdzie?Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
kiedy?13 stycznia 2018 od 22:00
za ile?30 zł

Już 13.01. 2018 roku w Klubie Sfinks 700 będziemy gościć francuskiego DJ i producenta, szanowanego i docenianego, który na rynku muzycznym już ponad 20 lat, utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. OXIA czyli Olivier Raymond, jest wielkim fascynatem muzyki od czasów młodości. Już mając naście lat stworzył swoje pierwsze kompozycje w stylu new wave, funku z dodatkiem disco. W szkole średniej miał przyjemność poznać człowieka, który został w przyszłości jego muzycznym partnerem.

Był nim Stephane Deschezeaux, to właśnie z tym człowiekiem Olivier Raymond dokonał zakupu pierwszego muzycznego sprzętu na których następnie wspólnie, zaczęli tworzyć z początkiem lat 90-tych. OXIA z początkiem kariery, to duet, który tworzyli Olivier wraz ze Stephanem. Olivier może pochwalić się publikacjami w różnych wytwórniach muzycznych, w wielu z nich sam miał udziały. Na początku roku 2001 Olivier rozstał się ze Stephanem.

W 2006 roku OXIA wydał niekwestionowany hit, jakim był kawałek "Domino", wydany dzięki wytwórni muzycznej "Kompakt". Dziś jest klasykiem, wielokrotnie remiksowanym i odtwarzanym dziesiątki milionów razy. Równo 10 lat po wydaniu- "Domino", został wydany w wielu remiksach przez wytwórnię label Agory - Sapiens. Remiksy tego utworu w 10 rocznicę jego powstania wykonali Frankey & Sandrino, Matador oraz Robag Wruhme.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Klubu Sfinks 700 w Sopocie, już 13 stycznia 2018 roku o godzinie 22.00. Cena biletu: 30 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl