Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Otwórzmy Serce vol. 1: Bitamina

Otwórzmy Serce vol. 1: Bitamina
 
Bitamina to formacja, która powstała z wielkiej miłości oraz przyjaźni do muzyki. Jest to słyszalne, tak w produkowaniu bitów, jak również w tekstach
gdzie?Klub Serce
Krakowska 41, 31-064 Kraków
kiedy?6 października 2017 od 21:00
za ile?30 zł

Nie możemy sobie wyobrazić wspanialszego otwarcia Serca od zaproszenia do nas najbardziej vibe’owego zespołu sceny polskiej. Bitamina zatem otworzy nasze progi już 6-go października 2017 roku, w piątek. Zobaczymy się z Państwem pod sceną. A po skończonym występie zaprosimy Was na niezapomniane afterparty. O dobór wysublimowanych beatów oraz sampli dbał będzie Awgs.

Bitamina to formacja, która powstała z wielkiej miłości oraz przyjaźni do muzyki. Jest to słyszalne, tak w produkowaniu bitów, jak również w tekstach. Nie zważając na coraz to nowsze trendy i mody, pracują niezmiennie nad swoją muzyką. Pomimo tego, iż Bitaina nie zabiega o promocję ani o wysokie noty w social mediach, to wokół nich kręci się cała rzesza oddanych fanów. Przede wszystkim mają oni na względzie szczerość i wrażliwość, których u Bitaminy nie brakuje, ani nie pozwala przejść obojętnie.

Pierwsza płyta zespołu, pod tytułem: "Listy Janusza" jest utrzymana w stylu hip-hopu eksperymentalnego, ale ocieka także jazzem i pełna jest gry słownej, za którą stoi Piotr Sibiński. W roku 2014 ukazała się płyta cyfrowa, pod tytułem: "Plac Zabaw". Wywołała ona duże zainteresowanie oraz zamieszanie pośród dziennikarzy muzycznych, jak również osób pochodzących ze środowiska.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Reakcje tak pozytywne dają Bitaminie wielką motywację, by dalej tworzyć i pracować nad innymi projektami. Powstał również album instrumentalny, pod nazwą: "C", na którym muzycy ukazują swój kunszt w opracowywaniu połamanych, ciekawych bitów, a także potrafią zaskoczyć samplami, czy klimatem iście jazzowym. Następna produkcja, nosi nazwę: "Kawalerka". To płyta o charakterze piosenkowym, która stara się opowiedzieć o pierwszych krokach, które udaje nam się postawić samemu, także o pierwszych potknięciach jakich każdy z nas doświadcza. To wychodzenie poza podwórko z dzieciństwa.

AWGS natomiast jest nowym nabytkiem z ekipy Kalejdoskop Records. Komponuje, sampluje, gra na perkusji, a także na syntezatorach. Przyszedł na świat w mieście Opole, ale pracuje oraz mieszka obecnie w stolicy. Rejony, w których najchętniej się porusza to jazz, soul, hip-hop alternatywny oraz elektronika. Inspiruje się sceną bitową Los Angeles. Tam znajdują się słynni beatmakerzy, między innymi: Flying Lotus, Knxwledge. W latach od 2013 do 2015 współtworzył jazzowy duet, który mieszał ze sobą brzmienie akustyczne i elektroniczne, Aikiddo. Kiedy jego przygoda z tą grupa zakończyła się postanowił stworzyć własny projekt. W ciągu dwóch lat zdołał wydać na swym bandcampie dwadzieścia mixtapeów.

Awgs to członek kolektywu polskiego, pod nazwą Himalaya Collective. Właśnie tam, regularnie artysta udziela swych produkcji. W roku 2017, w czerwcu ukazała się debiutancka płyta, pt. "Too old to die young". Znalazło się na niej dwadzieścia dziewięć piosenek , które w znakomity sposób odzwierciedliły brzmieniową paletę, którą dysponuje muzyk. Pomimo niezbyt długiego stażu, na polskiej scenie, Awgs grywał już w miejscach, takich jak: Warsaw Drum Festiwal, Asfalt Shop, Fort Fest Carnaval oraz Festiwal Wengroove Hip Hop. Audycja UknowMeRadio wiele razy gościła utwory AWGS. W najbliższej przyszłości będziemy mieć możliwość posłuchania nowej EP'ki, pod nazwą: "PWSX.EP".

Klub Serce zaprasza zatem do Krakowa, już 6-go października tego roku, od godziny 21:00. Wstęp na wydarzenie kosztuje 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl