Otwarcie Wystawy Światłobiekty
Wystawa "Światłobiekty" składa się z animowanych projekcji wideo, które będą wyświetlane na ścianach w sali wystawienniczej Łaźnia CSW.
Gdzie?
Centrum Edukacji Artystycznej Łaźnia 2 Kino Port
Strajku Dokerów 5, 80-544 Gdańsk
Kiedy?
21 września 2018 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
CSW Łaźnia

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wystawę "Światłobiekty", która odbędzie się już 21-go września 2018 roku, w gdańskim Centrum Edukacji Artystycznej Łaźnia 2 Kino Port, znajdującym się przy ulicy Strajku Dokerów 5. Wydarzenie jest bezpłatne, a rozpocznie się o godzinie 18:00. Wystawa dookoła Pracowni Animacji oraz Działań Wizualizacyjnych Akademii Sztuk Pięknych, w mieście Gdańsk. W trakcie tego wernisażu będzie miało miejsce oprowadzanie z audiodeskrypcją przeznaczone dla osób niedowidzących i niewidomych.

Wystawa "Światłobiekty" składa się z animowanych projekcji wideo, które będą wyświetlane na ścianach w sali wystawienniczej Łaźnia CSW. W trakcie wystawy białe galeryjne wnętrza zamienią się w wizualizacje eksperymentalne, a także barwne i ekspresyjne animacje. Zaprezentowane filmy są w istocie ruchomymi obrazami "namalowanymi" światłem, które zostały stworzone dzięki technice tzw. wideo mappingu, gdzie dowolne elementy architektoniczne, bądź przedmioty mogą stać się intrygującym ekranem filmowych projekcji.

Wystawa, pod nazwą: "Światłobiekty" powstanie zatem w trakcie bezpłatnych oraz otwartych animacji, poprowadzonych przez samego Roberta Turło. Wydarzenie odbędzie się w dniach: od 15-go do 20-go września, przy udziale artystów oraz studentów związanych z Akademią Sztuk Pięknych w Gdańsku (Pracownia Animacji).

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl