Otwarcie Wystawy „Przestrzeń Życzliwości”
„Przestrzeń Życzliwości” jest pierwszą z serii wystaw, jakie będą miały na celu podkreślenie troski artystów o życie, o rzeczywistość oraz o istoty czujące.
Gdzie?
Gdański Archipelag Kultury "Wyspa Skarbów"
Turystyczna 3, 80-680 Gdańsk
Kiedy?
15 października 2019 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Gdański Archipelag Kultury

„Przestrzeń Życzliwości” jest pierwszą z serii wystaw, jakie będą miały na celu podkreślenie troski artystów o życie, o rzeczywistość oraz o istoty czujące. Interpretacja takowej życzliwości ma być dowolna oraz pozostawiamy ją twórcą, po prostu. Mogą zaakcentować, tak stan szczęścia, równowagi i spokoju, jak również pokazywać dramatyczne przejawy życia. Co jest ważne, żeby inspiracją była życzliwość samych artystów. Kierunek osiowy wystawy powstał natomiast dzięki burzy mózgów artystów: Doroty Krzyżanowskiej, Danuty Joppek oraz Wojciecha Felcyna, zaś kontynuacja nastąpi pod kuratelą samej Doroty Krzyżanowskiej.

Wezmą udział w naszej wystawie: Carrillo Sara, Joppek Danuta, Felcyn Erazm Wojciech, Krzyżanowska Dorota, Pyzik Witold, Majewska-Keane Magdalena, Szczęsny Marek, Leszek Belniak, Tomaszewska - Sobko Grażyna, Wielek Małgorzata, Waldemar Bartnicki oraz Stefania Krzyżanowska.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na otwarcie wystawy już 15-go października 2019 roku, do Gdańskiego Archipelagu Kultury "Wyspa Skarbów", znajdującego się przy ulicy Turystycznej 3. Wydarzenie jest bezpłatnie i rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl