Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Otwarcie wystawy: Oryszyn „Private Spaces”

Otwarcie wystawy: Oryszyn „Private Spaces”
 
Jednocześnie dba o to, by szlifować warsztat. Wszystko to czego poszukuje, odnajduje w abstrakcyjnym malowaniu
gdzie?DKŚ Międzypokoleniowa Klubokawiarnia
Anielewicza M. 3/5, 00-157 Warszawa
kiedy?4 listopada 2017 od 17:00
za ile?bezpłatnie
organizatorDKS - Dom Kultury Śródmieście

DKŚ Międzypokoleniowa Klubokawiarnia w Warszawie zaprasza na wernisaż wystawy zatytułowanej „Private Spaces” - Oryszyn. Otwarcie wystawy nastąpi 4 listopada o godzinie 17:00 w lokalu przy ulicy M. Anielewicza 3/5. Serdecznie zapraszamy!

Autorką wystawy jest młoda artystka, która szuka inspiracji w otaczającym ją krajobrazie, tak miejskim jak i przyrodniczym. Obrazy Orszyn chłoną i emanują energią oraz są wypełnione ekspresją. Artystka potwierdza, że najchętniej zajmuje się malarstwem olejnym, akwarelowym i akrylowym. Inspiracji poszukuje i czerpie w emocjach i naturze. Ulubioną formą wypowiedzi jest malowanie. Zwykle inspiruje ją otaczający krajobraz i to bez znaczenia, czy miejski, czy też przyrodniczy.

Artystka maluje, obserwując otaczający ją świat przez pryzmat prywatnego odczuwania oraz przeżyć osobistych. Na płótnie istotna jest dla niej szczerość oraz autentyczność ekspresji. W malarstwie szuka sposobu i pomysłu na wyrażanie ulotnych momentów, emocji i uczuć. Oryszyn pragnie, by jej obrazy emanowały energią oraz wypełnione były ekspresją. Jednocześnie dba o to, by szlifować warsztat. Wszystko to czego poszukuje, odnajduje w abstrakcyjnym malowaniu. Ceni sobie atrakcyjność abstrakcji, jej nieprzewidywalność oraz brak ograniczeń, w którym widzi zaletę tej formy wypowiedzi.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Abstrakcje to ciągłe eksperymenty oraz radość tworzenia czegoś nowego i do tej pory nieopisanego. Oryszyn pragnie przez malarstwo ukazać to, co zwykle nieoczywiste, nieprzewidywalne oraz nienazwane.

Serdecznie zapraszamy! Wernisaż rozpocznie się o godzinie 17:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl