Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Otwarcie wystawy: Michał Sosiński - Mężczyźni

Otwarcie wystawy: Michał Sosiński - Mężczyźni
 
Także co jakiś czas artysta uporczywie wręcz powraca do malarstwa. W czasie młodości był członkiem grupy artystycznej Krecha.
gdzie?UV21 Galeria sztuki
Al. Ujazdowskie 24/21, 00-533 Warszawa
kiedy?26 stycznia 2018 od 19:00
za ile?bezpłatnie
organizatorUV21

Kobieta to odwieczny przedmiot rozważań, podobnie jest ona wiecznie ujarzmiana, uprzedmiotawiana, czy też podbijana jakby obce ludy. Zdecydowanie mniej często pisze się, czy mężczyzna jest szczęśliwy lub czy jego małżeństwo się nie rozpada, lub też czy ciała mężczyzn wystarczająco ładnie się prezentują, nawet jeśli to "publiczne" ciała filmowych gwiazd. Niestety należą oni do płci kulturowej, która potrafi dopuścić się wielu przestępstw, nawet tych brutalnych i zarazem często popełniają oni samobójstwa. Można, by rzec, iż mężczyźni zostają daleko za kobietami, jeżeli spojrzeć, na przykład na zdawalność na studia. Jeszcze dalej w tyle mężczyźni pozostają za kobietami w okresie teraźniejszej gospodarczej zapaści. Można w takim razie pomyśleć, iż są oni interesującymi przedmiotami badań.

Rebbecca Solnit „Mężczyźni objaśniają mi świat” (tłumaczenie - Anna Dzierzgowska). Bio - Michał Sosiński, który pracuje oraz mieszka w stolicy. Zajmuje się on pojętymi ogólnie wizualnymi sztukami i coraz częściej interesuje się codziennością. Także co jakiś czas artysta uporczywie wręcz powraca do malarstwa. W czasie młodości był członkiem grupy artystycznej Krecha.

Zapraszamy zatem już 26-go stycznia 2018 roku naotwarcie wystawy, która dotyczy właśnie mężczyzn, do warszawskiej UV21 Galerii Sztuki, znajdującej się przy Alejach Ujazdowskich 24/21. Wydarzenie jest bezpłatne, a rozpocznie się o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl