Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Otwarcie wystawy Małgorzaty Rynarzewskiej "Zdarzyło się pewnego razu..."

Otwarcie wystawy Małgorzaty Rynarzewskiej "Zdarzyło się pewnego razu..."
 
Program edukacyjny autorski małgorzaty Rynarzewskiej otrzymał w Polsce pierwsze miejsce na konkursie Towarzystwa Wschód, pod nazwą: "Edukacja Globalna przez sztukę".
gdzie?Ośrodek Kultury Ochoty - Pod Okiem
Grójecka 79, 02-339 Warszawa
kiedy?6 października 2017 od 18:00
za ile?bezpłatnie
organizatorOśrodek Kultury Ochoty

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Małgorzatę Rynarzewską, która jest absolwentką Ekonomicznej Akademii oraz Akademii Wizualnych Sztuk, w mieście Poznań. Uzyskała dyplom za projektowanie ogrodów oraz wnętrz u profesora A. Oleksyna, jak również konserwacji obrazów.

Artystka wiele lat pracowała nad projektami odzieży. Za malowniczość swoich projektów zdobyła nagrodę Horten - niemieckiego domu towarowego. Pracowała jako pełnomocnik dyrektora do spraw technicznych - Teatr Polski, znajdujący się w Poznaniu, pełniła również obowiązki dyrektora w tym teatrze.

Teraz pracuje w Muzeum Zamku Górków jako plastyk, Szamotuły. Pracuje także z dziećmi, z którymi prowadzi plastyczne zajęcia. Biorą w nich udział dzieci zdrowe jak i upośledzone. Pracuje też na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Program edukacyjny autorski małgorzaty Rynarzewskiej otrzymał w Polsce pierwsze miejsce na konkursie Towarzystwa Wschód, pod nazwą: "Edukacja Globalna przez sztukę".

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Członkini zarządu Stowarzyszenia, zwanego "Bursztynowa planeta JANTAR", które ma za główny cel ochronę oraz pokazanie piękna bałtyckiego bursztynu. Także Stowarzyszenia, o nazwie: "Wiedza, Kultura, Pomoc".

Małgorzata Rynarzewska organizuje wystawy muzealne, jest kuratorką malarskich wystaw myśliwskich oraz etnograficznych. Największa pasja kobiety to właśnie malarstwo.

Wystawę otworzymy dla Państwa już 6-go października 2017 roku, o godzinie 18:00, w warszawskim Ośrodku Kultury Ochoty - Pod Okiem. Wydarzenie jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl