Otwarcie Wystawy Malarstwa "Mind Trip"Anny Truskolaskiej

Otwarcie Wystawy Malarstwa "Mind Trip"Anny Truskolaskiej
Artystka radość czerpie z intuicyjnego malowania live do muzyki, nie rzadko z elementami zwanymi action painting.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
od 11 października 2019 19:00 do 2 listopada 2019 21:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Fundacja Teatru BOTO

Anna Truskolaska jest malarką niezależną, która maluje abstrakcje i pochodzi z miasta Sopot. Po latach, jakie spędziła w Szkocji, we Włoszech oraz w Anglii, zamieszkała ponownie w Trójmieście. Artystka studiowała historię sztuki w Szkocji na samym University of Aberdeen, a także kulturoznawstwo w Londynie na znanym University Of Greenwich. Brała udział w wielu wystawach współczesnej sztuki w Genui i w jej okolicach. Obrazy autorki wystawy zostały docenione we Włoszech, Holandii, Wielkiej Brytanii i Rosji przez licznych kolekcjonerów sztuki.

Jest pasjonatką sztuki we wszelakich formach. Radość czerpie z intuicyjnego malowania live do muzyki, nie rzadko z elementami zwanymi action painting. Obrazy artystki są niczym drzwi do zupełnie odmiennej rzeczywistości niżeli ta oglądana codziennie oraz poznawana zmysłowo. Jest w nich widoczny wpływ południowoeuropejskich twórczych kręgów, co z kolei ujawnia się poprzez energetyczne, intensywne barwy.

Anna Truskolaska wierzy szczerze w moc kolorów i w absolutną wolność artystyczną, jaka nie jest ograniczana żadnymi akademickimi regułami. Myśli o swych obrazach poniekąd jako o źródłach energetycznych, które mogłyby pomagać widzom obudzić zmysły i ich wewnętrzną siłę kreatywną. Inspiracje czerpie z muzyki metafizycznej strony życia, a także z samej natury.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na otwarcie Wystawy Malarstwa "Mind Trip" zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 11-go października 2019 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00 i jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl