Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Otwarcie wystawy malarstwa Iwony Gałaj i Zofii Bral-Jakowieckiej

Otwarcie wystawy malarstwa Iwony Gałaj i Zofii Bral-Jakowieckiej
 
Różne osobowości, ale ta sama technika i odmienne artystyczne drogi będą stanowiły temat tej wystawy, która prezentujemy.
gdzie?Bielański Ośrodek Kultury
Goldoniego C. 1, 01-913 Warszawa
kiedy?8 grudnia 2017 od 18:00
za ile?bezpłatnie
organizatorBielański Ośrodek Kultury

Iwona Gałaj przyszła na świat w mieście Warszawa, mieszka zaś na Bielanach. To absolwentka podyplomowych studiów z zakresu malarstwa oraz rysunku - Wydział Malarstwa i Grafiki ASP imienia Władysława Strzemińskiego, Łódź, klasa profesora Andrzeja Grendy, a później profesora Mariana Kępińskiego. Artystka ukończyła wcześniej Wydział Chemii na Uniwersytecie Warszawskim. Od roku 2005 prowadzi galerię autorską w internecie: www.paintart.pl. Natomiast od roku 2006 jest członkinią Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków. Poza tym jest współtwórczynią nieformalnej grupy malarskiej, nazwanej Grupą Aquarelle. Jest także uczestniczką projektu, pod nazwą: Twórczy Weekend. Prowadzi tam warsztaty malarskie przeznaczone dla dorosłych.

Artystka do współpracy przy wystawie w Ośrodku Kultury, w Bielańsku poprosiła swoją przyjaciółkę wieloletnią - Zofię Bral-Jakowiecką. Różne osobowości, ale ta sama technika i odmienne artystyczne drogi będą stanowiły temat tej wystawy, która prezentujemy.

Zofia Bral-Jakowiecka na Uniwersytecie Warszawskim studiowała matematykę. Była realizatorką różnych projektów informatycznych, zaczynając od analiz, a kończąc na wdrożonych. Po skończonej aktywności zawodowej, rok 2009, zajmuje się ona przeróżnymi dziedzinami w sztuce, jak malarstwem olejnym, akwarelą, malarstwem akrylowym, chińskim tuszem, batikiem, pastelem, malowaniem na jedwabiu, czy też ceramiką. Olejami maluje artystka poruszając się w grupie artystów, skupiających się wokoło Galerii Piecowej, Warszawa. Również jest uczestniczką zajęć plastycznych po domach kultury, między innymi w: Białołęce, Pradze, Ochocie oraz kursów malarskich na Zamku Królewskim. Teraz studiuje rysunek i malarstwo na ASP. Członek warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na otwarcie wystawy zapraszamy już 8-go grudnia 2017 roku, do warszawskiego Bielańskiego Ośrodka Kultury, znajdującego się przy ulicy Goldoniego C. 1. Wydarzenie jest bezpłatne, a rozpocznie się o godzinie 18:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl